„Modernizacja i poprawa warunków bezpieczeństwa funkcjonowania dwóch wind transportowych w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie”.
Muzeum Narodowe w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00412898
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00412898/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-07-15 12:42
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2652fa11-294c-11ef-a458-c2a7c3d67e03
- Identyfikator
- 6750004442
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00412898 z dnia 2024-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Modernizacja i poprawa warunków bezpieczeństwa funkcjonowania dwóch wind transportowych w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Narodowe w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275961
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. 3 Maja 1
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-062
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_publ@mnk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mnk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mnk.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja i poprawa warunków bezpieczeństwa funkcjonowania dwóch wind transportowych w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2652fa11-294c-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00412898
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00245183/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.17 Modernizacja i poprawa warunków bezpieczeństwa funkcjonowania dwóch wind transportowych w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00365913
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EP.ZP.271.20.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 244391,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i poprawa warunków bezpieczeństwa funkcjonowania dwóch wind transportowych o nr ewidencyjnych UDT: N3112000832 N3112006694 zainstalowanych w Gmachu Głównym MNK w zakresie dostosowania do wymogów bezpieczeństwa i zaleceń UDT i obejmuje:
1) Dostawę wraz z montażem i uruchomieniem jednej windy tj. N3112006694 (bez wciągarki) z drzwiami przystankowymi, kasetami wezwań, ze sterowaniem falownikowym mikroprocesorowym (dla istniejącej wciągarki),
2) Dostawa i modernizacja samego sterowania drugiej windy tj. N3112000832 ( z kasetami wezwań i sterowaniem falownikowym mikroprocesorowym istniejącej wciągarki),
3) Opracowanie dokumentacji modernizacyjnej i przekazanie do Urzędu Dozoru Technicznego (dotyczy obu wind),
4) Przekazanie wind do eksploatacji po uzyskaniu pozytywnego wyniku badania UDT w Gmachu Głównym MNK (dotyczy obu wind),
5) Wykonanie towarzyszących prac budowlanych oraz budowlano-elektrycznych obejmujących m.in.:
a) wykonanie niezbędnych demontaży,
b) po pracach montażowych dźwigów i wymianie drzwi szybowych oraz kaset wezwań na przystankach:
- uzupełnienie i wyrównanie powierzchni ścian, podłóg, sufitów,
- uzupełnienie ubytków i uszczelnienie elewacji zewnętrznej po wymianie drzwi zewnętrznych na nowe (drzwi dwuskrzydłowe wychylne),
- naprawa lub rekonstrukcja uszkodzonego stopnia schodów zewnętrznych,
- wyczyszczenie oraz odświeżenie szybu przez malowanie (białkowanie).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416120-2 - Windy towarowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319504,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 319504,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 319504,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „Be-Jot” NAPRAWA KONSERWACJA MONTAŻ DŹWIGÓW Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: |_6__|__7_|__6_|__2_|_4__|_8__|_3__|__9_|_8__|__0_|
7.3.3) Ulica: Stefana Grota Roweckiego 39/26,
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-348
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 319504,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 105 dni
| 2024-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |