WYKONANIE robót izolacyjno – osuszeniowych murów, piwnic i fundamentów w budynkach A, B i C razem z łącznikami na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego
Uniwersytet Warszawski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00413093
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00413093/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-15 13:21
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5a8ba9e2-0eb0-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 5250011266
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00413093 z dnia 2024-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYKONANIE robót izolacyjno – osuszeniowych murów, piwnic i fundamentów w budynkach A, B i C razem z łącznikami na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Warszawski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001258
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowskie Przedmieście 26/28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-927
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: asrokosz@wz.uw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5a8ba9e2-0eb0-11ef-9381-e6cc5d6d04e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYKONANIE robót izolacyjno – osuszeniowych murów, piwnic i fundamentów w budynkach A, B i C razem z łącznikami na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a8ba9e2-0eb0-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00413093
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00319058
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: POUZ-361/67/2024/WZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót izolacyjno - osuszeniowych murów piwnic i fundamentów w budynkach A, B i C razem z łącznikami na Wydziale Zarządzania Uniwersytet Warszawskiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
1. LUCMAR Sp. z o.o. - Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jej treść nie została sporządzona w sposób zgodnyz wymaganiami technicznymi określonymi przez zamawiającego.
Brak oferty przygotowanej przy pomocy interaktywnego „Formularza ofertowego”, zgodnie z rozdziałem X ust. 5 SWZ.
2. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janusz Szewczuk - Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 2 ppkt c) ustawy Pzp zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli w przewidzianym terminie wykonawca nie złożył podmiotowego środka dowodowego.
3. ARCO-BUD Sp. z o.o. - Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jej treść nie została sporządzona w sposób zgodny
z wymaganiami technicznymi określonymi przez zamawiającego.
Brak oferty przygotowanej przy pomocy interaktywnego „Formularza ofertowego”, zgodnie z rozdziałem X ust. 5 SWZ.
4. MIRMEX Mirosław Klimkowski - Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jej treść nie została sporządzona w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi określonymi przez zamawiającego.
Brak oferty przygotowanej przy pomocy interaktywnego „Formularza ofertowego”, zgodnie z rozdziałem X ust. 5 SWZ.
5. TOM-INŻ Tomasz Olkowski - Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jej treść nie została sporządzona w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi określonymi przez zamawiającego.
Brak oferty przygotowanej przy pomocy interaktywnego „Formularza ofertowego”, zgodnie z rozdziałem X ust. 5 SWZ.
6. FK Grupa Sp. z o.o. – lider, PBS Invest Sp. z o. o. – partner - Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia. Brak „Formularza cenowego”, zgodnie
z rozdziałem X ust. 20 SWZ
7. COMFORT-THERM Łukasz Krawczyk – lider, COMFORT-THERM Sp. z o. o. – partner, EM-BUD COMPLEX Emilia Ziółkowska – partner - Cena oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia.
8. ANPOL – Inwestycje Sp. z o.o. - Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 2 ppkt C) ustawy Pzp zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli w przewidzianym terminie wykonawca nie złożył podmiotowego środka dowodowego.
9. KEMWIS Krzysztof Michnowski - Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jej treść nie została sporządzona w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi określonymi przez zamawiającego.
Brak oferty przygotowanej przy pomocy interaktywnego „Formularza ofertowego”, zgodnie z rozdziałem X ust. 5 SWZ.
| 2024-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |