SVA/U/4620-86/2024: Docieplenie budynku nr 22 i 23 na terenie kompl. wojsk. w m. Kołobrzeg
AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00413131
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00413131/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-15 13:29
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e04405b2-345a-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7010303102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00413131 z dnia 2024-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SVA/U/4620-86/2024: Docieplenie budynku nr 22 i 23 na terenie kompl. wojsk. w m. Kołobrzeg
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.amwsinevia.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SVA/U/4620-86/2024: Docieplenie budynku nr 22 i 23 na terenie kompl. wojsk. w m. Kołobrzeg2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e04405b2-345a-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00413131
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00386779
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SVA/U/4620-86/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 3769117,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 1: Przedmiotem zamówienia jest docieplenie budynku nr 22 na terenie kompl. wojsk. w m. Kołobrzeg, tj.- docieplenie ścian zewnętrznych płytą styropianową;
- docieplenie ościeży zewnętrznych płytą styropianową;
- docieplenie gzymsu;
- wykonanie cienkowarstwowej wyprawy z tynku akrylowego;
- wymiana parapetów zewnętrznych na parapety z blachy powlekanej;
- wymiana rur spustowych z blachy powlekanej;
- wymiana rynien z blachy powlekanej;
- wymiana obróbek z blachy powlekanej;
- docieplenie cokołu płytą styropianową;
- wykonanie cienkowarstwowej wyprawy z tynku mozaikowego na cokole;
- demontaż opaski;
- ułożenie opaski z kostki brukowej;
- wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej na aluminiową;
- docieplenie stropu styropapą jednostronnie laminowaną;
- remont schodów - wejścia do budynku;
- pokrycie stropodachu papą termozgrzewalną;
- wykonanie nowej drabiny stalowej – wyjście na dach;
- wymiana instalacji odgromowej – na dachu i ścianie (na ścianie – montaż w rurkach PCV);
- wykonanie pomiaru instalacji odgromowej (protokół z badań).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262690-4 - Remont starych budynków
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421147-6 - Instalowanie krat
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45312310-3 - Ochrona odgromowa
4.5.5.) Wartość części: 711894,06 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 2: Przedmiotem zamówienia jest docieplenie budynku nr 23 na terenie kompl. wojsk. w m. Kołobrzeg, tj.:- docieplenie ścian zewnętrznych płytą styropianową;
- docieplenie ościeży zewnętrznych płytą styropianową;
- docieplenie gzymsu;
- wykonanie cienkowarstwowej wyprawy z tynku silikonowego;
- wymiana parapetów zewnętrznych na parapety z blachy powlekanej;
- wymiana rur spustowych z blachy powlekanej;
- wymiana rynien z blachy powlekanej;
- wymiana obróbek z blachy powlekanej;
- docieplenie cokołu płytą styropianową;
- wykonanie cienkowarstwowej wyprawy z tynku mozaikowego na cokole;
- demontaż opaski;
- ułożenie opaski z kostki brukowej;
- wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej na aluminiową;
- demontaż stolarki okiennej drewnianej i częściowo PCV;
- montaż stolarki okiennej – okna PCV i EI60;
- montaż podokienników wewnętrznych PCV;
- docieplenie wełną mineralną ścian oddzielenia p.poż. wraz z ułożeniem siatki z włókna szklanego, gruntowaniem oraz wykonaniem cienkowarstwowej wyprawy z tynku silikonowego;
- docieplenie stropu styropapą jednostronnie laminowaną;
- remont schodów - wejścia do budynku;
- pokrycie stropodachu papą termozgrzewalną;
- wymiana pokrycia daszku przy wejściu do kotłowni;
- wykonanie nowych drabin stalowych – wyjście na dach;
- demontaż istniejącego okratowania okien;
- montaż nowych krat okiennych;
- wymiana instalacji odgromowej – na dachu i ścianie (na ścianie – montaż w rurkach PCV);
- wykonanie pomiaru instalacji odgromowej (protokół z badań).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262690-4 - Remont starych budynków
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421147-6 - Instalowanie krat
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45312310-3 - Ochrona odgromowa
4.5.5.) Wartość części: 3057223,18 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 15.07.2024 r. do godziny 09:00 nie wpłynęła żadna oferta.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 15.07.2024 r. do godziny 09:00 nie wpłynęła żadna oferta.
| 2024-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |