28/TP/ZP/D/2024 Dostawa pościeli jednorazowej, folii jednorazowej, poduszek wielorazowych i butów wielorazowych dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00413166
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-15 13:35
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7251019093
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Bielizna pościelowa
Wykonawcy
3 przyznane
JANUSZ KOWALSKIRadom, PL
20 073,6 PLNEM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJISulejówek, PL
266 613,12 PLNEM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJISulejówek, PL
266 613,12 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.