Dostawa tworzyw izolacyjnych, izolatorów elektrycznych oraz części elektrycznych
3 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00413271
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-15 13:58
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6762431902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Tworzywa izolacyjneIzolatory elektryczneElektryczne artykuły i akcesoriaBezpiecznikiKondensatory elektronicznePrzekaźniki
Wykonawcy
5 przyznanych
JERZY OLECHPołczyn Zdrój, PL
36 333,71 PLNJERZY OLECHPołczyn Zdrój, PL
36 333,71 PLNFirma Usługowo Handlowo Produkcyjna OLMOT Jerzy OlechPołczyn-Zdrój, PL
36 333,71 PLNFirma Usługowo Handlowo Produkcyjna OLMOT Jerzy OlechPołczyn-Zdrój, PL
36 333,71 PLNFirma Usługowo Handlowo Produkcyjna OLMOT Jerzy OlechPołczyn-Zdrój, PL
2865,9 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.