Obsługa widza i widowni podczas wydarzeń organizowanych przez sieć kin DCF z podziałem na 8 części: Cz. 1-6 (kino DCF we Wrocławiu), Cz. 7 (kino Piast w Legnicy), Cz. 8 (kino LOT w Jeleniej Górze)
DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM FILMOWE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00413694
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-15 21:42
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8960005785
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnych
Wykonawcy
4 przyznane
Karolina ZającWrocław, PL
75 617,1 PLNMałgorzata LewińskaLutynia, PL
75 617,1 PLNKacper MilewiczŻagań, PL
78 904,8 PLNMartyna PelweckaLegnickie Pole, PL
65 754 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.