Modernizacja budynku Inspektoratu ZUS w Sztumie przy ul. Mickiewicza 34 – roboty budowlane

ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W GDAŃSKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00413744
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00413744/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-16 07:46
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d4d0f7df-e2a5-11ee-a01e-f641a8763d5f
Identyfikator
5832622111
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweKonstrukcje z betonu zbrojonegoZbrojenieBetonowanieMontaż konstrukcji metalowychInstalowanie przegródRoboty w zakresie usuwania gruzuWindyRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychUkładanie kabliInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacjiInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychHydrantyRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

TERMIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 0
9 942 368,77 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00413744 z dnia 2024-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Inspektoratu ZUS w Sztumie przy ul. Mickiewicza 34 – roboty budowlane

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W GDAŃSKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600514

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Chmielna 27/33

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-748

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lilla.smorzewska@zus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/zus

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku Inspektoratu ZUS w Sztumie przy ul. Mickiewicza 34 – roboty budowlane

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4d0f7df-e2a5-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00413744

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00464937/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Roboty budowlane w ramach zadania: Modernizacja budynku I/Sztum

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00258263

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 100000.271.2.2024-ZAP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 6236937,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty remontowo – budowlane polegające na dokończeniu remontu i przebudowie budynku wraz z wymianą jednego urządzenia dźwigowego w celu dostosowania obiektu do potrzeb użytkownika. W ramach opracowania przewidziano wyburzenie oznaczonych ścianek działowych i ponowne wydzielenie pomieszczeń, docieplenie fragmentu budynku, wymianę urządzenia dźwigowego, wymianę stolarki okiennej i drzwi w części wyższej, likwidację trójkątnego wykusza od strony ul. Mickiewicza, dostosowanie budynku do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami, zmianę lokalizacji pomieszczeń Sali Obsługi Klienta i magazynów akt, wykonanie otworów w ścianach nośnych i ułożenie nadproży, wykonanie dwóch lukarn na III piętrze w części wyższej budynku, uruchomienie central wentylacji, agregatów chłodniczych oraz czerpni i wyrzutni na poddaszu nieużytkowym.
W ramach planowanej przebudowy forma i funkcja budynku nie ulegnie zmianie w stosunku do stanu istniejącego.
UWAGA
Obowiązkowa wizja lokalna na budowie
W przypadku, kiedy oferta zostanie złożona bez wymaganej wizji lokalnej będzie podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 18 ustawy Pzp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45262310-7 - Zbrojenie

45262300-4 - Betonowanie

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45421141-4 - Instalowanie przegród

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

42416100-6 - Windy

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45314310-7 - Układanie kabli

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

42131160-5 - Hydranty

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9100661,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10812427,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9942368,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Termika Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 583 22 01 786

7.3.3) Ulica: Narwicka 8

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-557

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9942368,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące

2024-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane