Remont fontanny w Parku Podolskim wraz z budową niezbędnej infrastruktury towarzyszącej

Urząd Miasta Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00414002
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00414002/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-16 09:19
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6ade9653-2c9b-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
7250028902
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00414002 z dnia 2024-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont fontanny w Parku Podolskim wraz z budową niezbędnej infrastruktury towarzyszącej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6ade9653-2c9b-11ef-b373-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont fontanny w Parku Podolskim wraz z budową niezbędnej infrastruktury towarzyszącej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ade9653-2c9b-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00414002

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00000422/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.42 Remont fontanny znajdującej się w zachodniej części Parku Podolskiego przy SP nr 149

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00373777

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DSR-ZP.II.271.48.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1przedmiotem zamówienia jest Remont fontanny w Parku Podolskim wraz z budową niezbędnej infrastruktury towarzyszącej” obejmować będzie m.in.: 5.1.1Roboty rozbiórkowe, 5.1.2Wykonanie komory technicznej, 5.1.3Remont niecki fontanny,5.1.4 Inne: obsługa geodezyjna, w tym geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza.5.1.5Zabezpieczenie drzew i krzewów 5.2Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego
z uwagi na fakt, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę na sfinansowanie zamówienia.
W postępowaniu zostały złożone dwie oferty. Oferta z najniższą ceną została złożona przez Wykonawcę: Przedsiębiorstwo AKWAPLANTA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Karmelkowa nr 29 52-437 Wrocław na kwotę 653 940,00 PLN brutto.
Kwota, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 450 000,00 PLN.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.
2024-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane