Renowacja dworku Emila Zegadłowicza w Gorzeniu Górnym k. Wadowic
Powiat Wadowicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00414118
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00414118/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-16 09:44
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-15d15aae-f249-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
- Identyfikator
- 5512129478
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00414118 z dnia 2024-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Renowacja dworku Emila Zegadłowicza w Gorzeniu Górnym k. Wadowic
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 2
1.5.2.) Miejscowość: Wadowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-15d15aae-f249-11ee-ac52-ee29f86ffd4f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Renowacja dworku Emila Zegadłowicza w Gorzeniu Górnym k. Wadowic2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15d15aae-f249-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00414118
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00021472/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Renowacja Dworku Emila Zegadłowicza w Gorzeniu Górnym k. Wadowic (Rządowy Program Odbudowy Zabytków)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00271762
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.TP.23.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje renowację budynku dworu oraz na terenie parku w zespole pałacowo - parkowym w Gorzeniu Górnym wpisanego decyzją Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Krakowie do rejestru zabytków pod numerem A-832/M na działce nr 527/1 w szczególności:
rozbiórka betonowej opaski wokół budynku,
rozbiórka chodnika kamiennego wzdłuż elewacji północnej, fragmentu ciągu komunikacji kołowej w miejscu trasy kanalizacji deszczowej,
rozbiórka betonowych obejm rur spustowych przy terenie,
rozbiórka betonowej posadzki przy wejściu głównym do budynku i wokół 4 filarów ganka przy elewacji frontowej,
izolacji fundamentów dworu,
wykonanie iniekcji poziomej w ścianach zewnętrznych w technice iniekcji ciśnieniowej
drenaż opaskowy fundamentów,
przebudowa kanalizacji deszczowej,
wykonanie studni chłonnej na odprowadzenie wód opadowych i drenażowych na zakończeniu instalacji w terenie zielonym,
wykonanie żwirowej opaski rozbryzgowej wokół budynku,
odtworzenie nawierzchni pieszej z kamienia układanego "na dziko" pod loggią przy elewacji północno-zachodniej, ciągu komunikacji kołowej rozebranego w celu poprowadzenia instalacji kanalizacji deszczowej,
odtworzenie i ekspozycja betonowych obejm wokół rur spustowych na styku z opaską rozbryzgową,
wykonanie posadzki przy wejściu głównym z kostki granitowej,
zabezpieczenie ceglanego filara ganku wejściowego,
obsługę geodezyjną,
obsługę archeologiczną,
opracowanie dwóch egzemplarzy pełnej, kompletnej dokumentacji odbioru końcowego wymaganego przepisami art. 57 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 682 z późn. zm.) – zgodnie z zapisami istotnych postanowień umowy
składowanie i wywiezienie wszelkich materiałów, w tym gruzu oraz innych odpadów pochodzących z placu budowy oraz utylizacja w ramach wynagrodzenia umownego oraz złożenie oświadczenia o ich utylizacji.
UWAGA !
prace przy tynkach powinny być prowadzone pod nadzorem uprawnionego konserwatora zabytków;
przy pracach ziemnych powinien być zapewniony nadzór archeologiczny. Na prowadzenie badań archeologicznych w formie nadzoru archeologicznego należy uzyskać pozwolenie konserwatorskie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453100-8 - Roboty renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212354-2 - Roboty budowlane w zakresie zamków
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 746692,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 996377,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 746692,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWA LIPIŃSKI S.C. MICHAŁ LIPIŃSKI, KATARZYNA TYTKO-LIPIŃSKA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120692143
7.3.3) Ulica: ul. Stefana Bobrowskiego 2 lokal 27
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-552
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 746692,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |