Konserwacja nawierzchni boiska typu ORLIK z nawierzchnią poliuretanową na podbudowie betonowej
Gmina Września
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00414180
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00414180/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-16 09:57
- Lokalizacja
- Września, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dd2a3254-37ab-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 7891001386
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00414180 z dnia 2024-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacja nawierzchni boiska typu ORLIK z nawierzchnią poliuretanową na podbudowie betonowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Września
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258069
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Września
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@wrzesnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wrzesnia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wrzesnia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Konserwacja nawierzchni boiska typu ORLIK z nawierzchnią poliuretanową na podbudowie betonowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd2a3254-37ab-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00414180
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00390909
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-271/42/WIK-RI/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z konserwacją nawierzchni istniejącego boiska typu ORLIK zlokalizowanego na dz. nr 3787/17we Wrześni wg dokumentacji projektowej, przedmiaru robót oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych przekazanych przez Zamawiającego wraz z SWZ.
2. W ramach realizacji przedmiotowego zadania planuje się konserwację nawierzchni istniejącego boiska typu ORLIK zlokalizowanego na dz. nr 3787/17we Wrześni. Pracami zostanie objęta jedynie nawierzchnia boiska o pow. 1.457,854 m2.
3. Zakres rzeczowy zamówienia: usunięcie istniejącej nawierzchni poliuretanowej wraz z jej utylizacją, frezowanie podbudowy na gł. 2 cm, ręczne czyszczenie powierzchni betonowych, ręczna reprofliacja podbudowy, uzupełnienie obrzeży, gruntowanie i impregnacja podbudowy, ułożenie nowej nawierzchni poliuretanowej, malowanie linii boisk, naprawa odwodnienia liniowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Dnia 15 lipca 2024 roku o godz. 10:55 upłynął termin składania ofert na platformie zakupowej, gdzie prowadzono postępowanie na konserwację nawierzchni boiska typu ORLIK z nawierzchnią poliuretanową na podbudowie betonowej. Do wyznaczonego terminu nie została złożona żadna oferta. W związku z powyższym postępowanie zostaje unieważnione.| 2024-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |