„Montaż instalacji OZE i termomodernizacja budynków użyteczności publicznej Powiatu Radomskiego”.
Powiat Radomski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00414194
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00414194/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-16 10:00
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-187088e4-199e-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 670223110
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00414194 z dnia 2024-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Montaż instalacji OZE i termomodernizacja budynków użyteczności publicznej Powiatu Radomskiego”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Radomski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223110
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Mazowieckiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 36 55 801
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@spradom.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spradom.finn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-radomski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Montaż instalacji OZE i termomodernizacja budynków użyteczności publicznej Powiatu Radomskiego”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-187088e4-199e-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00414194
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048105/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Montaż instalacji OZE i termomodernizacja budynków użyteczności publicznej Powiatu Radomskiego h, w tym co2 oraz poprawa efektywności energetycznej eksploatacji budynków użyteczności publicznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00338531
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ON.272.60.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1853087,81 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn.: „Montaż instalacji OZE i termomodernizacja budynków użyteczności publicznej Powiatu Radomskiego”. Dofinansowanie inwestycji z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych Nr Edycja 8/2023/2852/PolskiLad.
2 Przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) LOKALIZACJA: MIEJSCOWOŚĆ IŁŻA - Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
SZPITAL W IŁŻY
na działce nr ew. 113, 114, obręb 0001 Iłża, gmina Iłża przy ul. Danuty Siedzikówny „Inki” 4. Budynek w zabudowie wolnostojącej, jednokondygnacyjny naziemny, pokryty dachem dwuspadowym na konstrukcji stalowej, kryty blachą trapezową.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie:
a) Wymiana istniejącego ogrodzenia na ogrodzenie panelowe o długości 670,90 mb z furtką w ilości 3 szt., bramy przesuwne w ilości 2 szt. oraz szlaban automatyczny dwuramienny w ilości 1 szt.
b) Wykonanie instalacji elektrycznej dla częściowej termomodernizacji budynku Pogotowia Ratunkowego zlokalizowanego na terenie szpitala.
c) Wykonanie wewnętrznej instalacji sanitarnej: wodna instalacja centralnego ogrzewania i pompy ciepła powietrze-woda, ogrzewanie grzejnikami higienicznymi płytowymi dla termomodernizacji w budynku Pogotowia Ratunkowego.
d) Zamontowanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 49,5 kWp w dwóch lokalizacjach na konstrukcjach wsporczych, na dachu budynku szpitala oraz na gruncie, pozyskującej energię elektryczną z promieniowania słonecznego podłączonej do zewnętrznej sieci elektrycznej.
e) Wykonanie niezbędnych prac wzmacniających ściany zewnętrzne przy częściowej termomodernizacji budynku, polegających na montażu w uszkodzonych konstrukcjach budowlanych dodatkowego zbrojenia w postaci prętów, cięgien i kotew stalowych zatopionych w zaprojektowanej zaprawie klejowej.
f) Wykonanie robót budowlanych poprzez dostosowanie termoizolacyjności przegród zewnętrznych oraz poprawa estetyki obiektu, zwiększenie warstwy ocieplenia m.in.: demontaż istniejących sufitów podwieszanych, demontaż istniejących wykładzin podłogowych z PVC, terakoty, glazury, wyrównanie istniejących ścian wewnętrznych gładzią, malowanie ścian, montaż nowych posadzek, sufitów podwieszanych wraz z dociepleniem, demontaż istniejącej stolarki okiennej i drzwiowej, montaż nowej stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie pionowych instalacji przeciwwilgociowych i termicznych na cokołach i ścianach fundamentowych, wykonanie opaski wokół budynku, demontaż istniejącego docieplenia ścian zewnętrznych, docieplenie ścian zewnętrznych, remont schodów zewnętrznych, wymianę obróbek blacharskich i orynnowania, odtworzenie tablic informacyjnych.
W BUDYNKU PORADNI POZ SPZZOZ SZPITALA W IŁŻY:
Montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Poradni POZ poprzez uzupełnienie nowych elementów drewnianych więźby dachowej – konstrukcja dachowa z tarcicy nasyconej. Budynek poradni jest obiektem wolnostojącym, jednokondygnacyjnym niepodpiwniczonym z poddaszem nieużytkowym. Konstrukcja dachu wielospadowa.
Budynki zlokalizowane na terenie inwestycji, tj.: poradni POZ, prosektorium, oczyszczalni ścieków, techniczno-magazynowym będą zasilane z nowo wybudowanej instalacji fotowoltaicznej.
2) LOKALIZACJA: MIEJSCOWOŚĆ PIONKI
Budynek sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Pionkach zlokalizowany na działce nr ew. 87/7, obręb 0001 Pionki, przy ul. Al. Lipowe 23. Budynek wolnostojący trzykondygnacyjny podpiwniczony z poddaszem nieużytkowym, połączony łącznikiem z budynkiem szkoły.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie:
a) Instalacji fotowoltaicznej o mocy 39,6 kWp pozyskującej energię elektryczną z promieniowania słonecznego połączonej do zewnętrznej sieci elektrycznej – na dachu budynku hali sportowej .
b) Instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku szkoły o mocy 33,75 kWp - pozyskującej energię elektryczną z promieniowania słonecznego połączonej do zewnętrznej sieci elektrycznej.
c) Modernizacja kotłowni wodnej opalanej gazem ziemnym polegać będzie na wyposażeniu kotłowni o dodatkowe źródło ciepła jakim jest pompa ciepła typu woda/powietrze dla potrzeb ogrzewania.
d) Budowa zadaszenia miejsc parkingowych na terenie działki z konstrukcją pod panele FV.
3) LOKALIZACJA: MIEJSCOWOŚĆ CHWAŁOWICE
Zespół Szkół i Placówek w Chwałowicach - działka nr ew. 589, obręb 0004 – Chwałowice.
Przedmiotem zamówienia jest zamontowanie na konstrukcjach wsporczych zlokalizowanych na gruncie 4 instalacji fotowoltaicznych o mocach:
14,4 kWp dla budynku stajni;
18,9 kWp dla budynku Szkoły;
24,3 kWp dla budynku Łącznika;
39,6 kWp dla budynku Internatu,
na potrzeby eksploatacji obiektów szkolnego kompleksu oraz wykonanie ogrodzenia o długości
60 mb w systemie panelowym z furtka w ilości 1szt., brama przesuwna w ilości 1 szt.
Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
45222000-9 - Roboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnej
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312310-3 - Ochrona odgromowa
09332000-5 - Instalacje słoneczne
51112200-2 - Usługi instalowania sprzętu sterowania energią elektryczną
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1987911,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3959370,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1987911,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Solar Glass Spółka z ograniczona odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7963005609
7.3.3) Ulica: Chorzowska
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.5) Kod pocztowy: 26-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
,,BUDMAR” S.C
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1987911,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |