Przebudowa dojazdów pożarowych nr 41 nr 42 i nr 44 oraz miejsc postoju pojazdów MPP 54, MPP 218 i MPP 247 oraz remont drogi leśnej nr 220/2139 w Nadleśnictwie Radziwiłłów V2
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Radziwiłłów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00414199
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00414199/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-16 10:01
- Lokalizacja
- Puszcza Mariańska, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b7a5f372-2f9a-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 8360006291
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00414199 z dnia 2024-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dojazdów pożarowych nr 41 nr 42 i nr 44 oraz miejsc postoju pojazdów MPP 54, MPP 218 i MPP 247 oraz remont drogi leśnej nr 220/2139 w Nadleśnictwie Radziwiłłów V2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Radziwiłłów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750015073
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Senatorówka 2/2
1.5.2.) Miejscowość: Puszcza Mariańska
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-330
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: radziwillow@lodz.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://radziwillow.lodz.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b7a5f372-2f9a-11ef-86d2-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka Leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dojazdów pożarowych nr 41 nr 42 i nr 44 oraz miejsc postoju pojazdów MPP 54, MPP 218 i MPP 247 oraz remont drogi leśnej nr 220/2139 w Nadleśnictwie Radziwiłłów V22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7a5f372-2f9a-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00414199
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00580471/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 2. Przebudowa dojazdów pożarowych oraz miejsc postoju pojazdów w Nadleśnictwie Radziwiłłów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.125.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1617689,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia [dalej : Przedmiot zamówienia] jest :
a) wykonanie przebudowy fragmentu o dł. ok. 230 mb dojazdu pożarowego nr 41 wraz ze zjazdem na DW 719 w Leśnictwie Puszcza Mariańska obejmującej w szczególności: przebudowę nawierzchni, przepustów pod koroną i zjazdami, wykonaniem zjazdów, mijanek, placów manewrowych, odwodnienia korony drogi,
b) wykonanie przebudowy fragmentu o dł. ok. 160 mb dojazdu pożarowego nr 44 wraz ze zjazdem na DW 719 w Leśnictwie Puszcza Mariańska obejmującej w szczególności: przebudowę nawierzchni, przepustów pod koroną i zjazdami, wykonaniem zjazdów, mijanek, placów manewrowych, odwodnienia korony drogi,
c) wykonanie przebudowy zjazdu na DW 719 w ciągu dojazdu pożarowego nr 42 w Leśnictwie Puszcza Mariańska,
d) wykonanie przebudowy zjazdu na DW 719 w ciągu drogi leśnej nr 220/2082 (1107) w Leśnictwie Puszcza Mariańska,
e) wykonanie przebudowy zjazdu na DW 719 w ciągu drogi leśnej nr 220/2083 (1110) w Leśnictwie Puszcza Mariańska,
f) wykonanie przebudowy zjazdu na DW 719 w ciągu drogi leśnej nr 220/2084 (1112) w Leśnictwie Puszcza Mariańska,
g) budowa miejsca postoju pojazdów w oddz. 54 Leśnictwa Żyrardów – MPP54,
h) budowa miejsca postoju pojazdów w oddz. 218 Leśnictwa Białe Błoto – MPP218,
i) budowa miejsca postoju pojazdów w oddz. 247 Leśnictwa Puszcza Mariańska – MPP247,
j) remont drogi leśnej nr 220/2139 o dł. około 686 mb w Leśnictwie Bolimów,
k) inne roboty zgodnie z projektami, przedmiarami i STWiORB,
l) pozostałe obowiązki i świadczenia zgodnie z niniejszą umową i treścią SWZ.
Szczegółowy przedmiot zamówienia opisuje wzór umowy oraz dokumentacja projektowa i STWiORB.
Projekt stałej organizacji ruchu Zamawiający przekaże po podpisaniu umowy z wybranym Wykonawcą.
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykonał roboty budowlane zgodnie z zamieszonymi w niniejszym postępowaniu projektami budowlano-wykonawczymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 ust. 3) ustawy z dnia 11 września 2019 Prawo Zamówień Publicznych Zamawiający Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Radziwiłłów – unieważnia ww. postępowanie.Uzasadnienie faktyczne i prawne
Zgodnie z art. 255 pkt. 3) ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego na dzień 11.07.2024 roku do godz. 09:00 wpłynęła jedna oferta. Wartość złożonej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
O unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający na podstawie art. 260 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych zawiadamia równocześnie wykonawców, którzy złożyli oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub zostali zaproszeni do negocjacji – podając uzasadnienie faktyczne i prawne.
Zamawiający na podstawie art. 260 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych udostępnia niezwłocznie informacje, o których mowa w ust. 1 tego przepisu , na stronie internetowej prowadzonego postępowania
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2351951,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2351951,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |