Budowa przyszkolnej hali sportowej w Konarach
GMINA MIEJSKA GÓRKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00414248
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00414248/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-16 10:15
- Lokalizacja
- Miejska Górka, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-04f3b4b9-062d-11ef-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 6991870879
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00414248 z dnia 2024-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa przyszkolnej hali sportowej w Konarach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA GÓRKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050770
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 33
1.5.2.) Miejscowość: Miejska Górka
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-910
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 65 5474507
1.5.8.) Numer faksu: +48 65 5474507
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.psarska@miejska-gorka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miejska-gorka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miejska-gorka.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa przyszkolnej hali sportowej w Konarach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04f3b4b9-062d-11ef-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00414248
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00086473/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa przyszkolnej hali sportowej w Konarach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00306781
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa przyszkolnej hali sportowej w Konarach
Przedmiotem zamówienia jest budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Konarach. Zakres przedmiotowego zadania obejmuje m. in.:
- budowę łukowego zadaszenia boiska wielofunkcyjnego o pow. pola gry do 800 m2,
- budowę boiska wielofunkcyjnego o pow. pola gry do 800 m2,
- budowę zaplecza sanitarno-szatniowego o pow. 100 m2 lub więcej,
- zakup strzelnicy laserowej i sceny z wykładziną ochronną,
- inne prac towarzyszące wykonaniu niniejszego zadania.
Szczegółowy zakres robót określony został w:
- dokumentacji projektowej – załącznik nr 9 do SWZ,
- przedmiarze robót i kosztorysie ofertowym – załącznik nr 10 do SWZ,
- Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – załącznik nr 11 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45212225-9 - Roboty budowlane związane z halami sportowymi
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przed otwarciem ofert Zamawiający udostępnił na stronie prowadzonego postępowania informację, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 3.500.000,00 zł. W postępowaniu wpłynęły 4 oferty. Zaoferowane ceny przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację w/w zadania. Ze względu na brak możliwości zwiększenia tej kwoty, Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5556078,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6737768,40 PLN
| 2024-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |