ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA REMONCIE TARASU BUDYNKU HANDLOWO-USŁUGOWEGO PRZY UL. LIPOWEJ 1 W LUBLINIE

ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI KOMUNALNYCH W LUBLINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00414344
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00414344/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-16 10:37
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-97f9a904-3799-11ef-b37c-4e696a6d8c25
Identyfikator
9461886466
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejWyrównywanie podłógRoboty w zakresie pokrywania betonemRemont starych budynkówRoboty balkonoweRoboty izolacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPokrywanie podłóg i ścianRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00414344 z dnia 2024-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA REMONCIE TARASU BUDYNKU HANDLOWO-USŁUGOWEGO PRZY UL. LIPOWEJ 1 W LUBLINIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI KOMUNALNYCH W LUBLINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430783940

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Grodzka 12

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-112

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ti@znk.lublin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.znk-lublin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-97f9a904-3799-11ef-b37c-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA REMONCIE TARASU BUDYNKU HANDLOWO-USŁUGOWEGO PRZY UL. LIPOWEJ 1 W LUBLINIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97f9a904-3799-11ef-b37c-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00414344

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00023500/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont tarasu budynku handlowo-usługowego przy ul. Lipowej 1 w Lublinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P/2024/03

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 156730,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie tarasu na 1 piętrze w budynku handlowo-usługowym przy ul. Lipowej 1 na działce nr ewid. 12/1, arkusz 3, obręb Wieniawa, jednostka ewidencyjna Lublin.
Powierzchnia tarasu to 104,49 m2.
2. Zakres prac remontowych obejmuje:
- demontaż istniejącej balustrady wraz z uchwytami na flagi i anteną
- rozbiórkę istniejących warstw nawierzchni tarasu
- odtworzenie warstw wykończeniowych tarasu z odpowiednimi spadkami, warstwami izolacji termicznej i przeciwwodnej,
- wykonanie nowej balustrady
- montaż kolców na ptaki
- prace przygotowawcze, towarzyszące i porządkowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45262321-7 - Wyrównywanie podłóg

45262370-5 - Roboty w zakresie pokrywania betonem

45262690-4 - Remont starych budynków

45262900-0 - Roboty balkonowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2024-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane