Dostawa prześwietlarek bagażu
Sąd Okręgowy w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00414407
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-16 10:49
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7391226136
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia do prześwietlania bagażu
Wykonawcy
4 przyznane
INTEGRA B.R.O.P. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMarki, PL
206 640 PLNINTEGRA B.R.O.P. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMarki, PL
137 760 PLNINTEGRA B.R.O.P. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMarki, PL
137 760 PLNINTEGRA B.R.O.P. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMarki, PL
68 880 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.