SZP/242-112/2024, Wykonanie modernizacji wybranych pomieszczeń w budynku C3 Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu przy ul. Janiszewskiego 11-17 we Wrocławiu
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00414568
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00414568/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-16 11:24
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-07cde9bf-339a-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00414568 z dnia 2024-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SZP/242-112/2024, Wykonanie modernizacji wybranych pomieszczeń w budynku C3 Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu przy ul. Janiszewskiego 11-17 we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zakupów i Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: wyb. Stanisława Wyspiańskiego 27
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-370
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.perehiniec@pwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przetargi.pwr.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-07cde9bf-339a-11ef-8a31-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SZP/242-112/2024, Wykonanie modernizacji wybranych pomieszczeń w budynku C3 Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu przy ul. Janiszewskiego 11-17 we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07cde9bf-339a-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00414568
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008019/30/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.29 Wykonanie modernizacji wybranych pomieszczeń nr 118, 25c, 13a w budynku C3 Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu przy ul. Janiszewskiego 11-17 we Wrocławiu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00383620
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP/242-112/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 362156,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana: Wykonanie modernizacji wybranych pomieszczeń w budynku C3 Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu przy ul. Janiszewskiego 11-17 we Wrocławiu
Przedmiotem niniejszej umowy jest wykonanie robót budowlanych w ramach poniższych zadań:
1) Wykonanie modernizacji pomieszczenia nr 118 w budynku C-3 Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu przy ul. Janiszewskiego 11-17 – należy wykonać cały zakres prac opisanych w zał.4a.
2) Wykonanie modernizacji pomieszczenia nr 25c w budynku C-3 Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu przy ul. Janiszewskiego 11-17. Przy czym w przypadku tego zadania przedmiot umowy nie obejmuje wyposażenia za wyjątkiem wyposażenia stałego, określonych w zał. nr 4b do niniejszej umowy, które wchodzą w zakres przedmiotu umowy (zał.06 TOM V Wyposażenie – wyposażenie meblowe – Zamawiający zamieszcza w celach poglądowych).
3) Wykonanie modernizacji pomieszczenia nr 13a w budynku C-3 Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu przy ul. Janiszewskiego 11-17- należy wykonać cały zakres prac opisanych w zał.4c.
UWAGA: Wykonawca jest zobowiązany rozpocząć prace w szczególności od pomieszczeń 25c (zad.2).
1.1. Zrealizowanie przedmiotu umowy oznacza: pełen zakres robót budowlano-montażowych, robót rozbiórkowych, robót demontażowych i montażowych oraz usług budowlanych w oparciu o dokumentację projektową, stanowiącą zał. nr 4a oraz 4b a także zakres prac, stanowiący załącznik nr 4c do SWZ i wzoru umowy.
Uwaga: dokumentacja nie zawiera przedmiarów robót; wycenę należy oprzeć na dokumentacji.
Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
1.2. Klasyfikacja zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
45000000-7 roboty budowlane
45110000-1 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45400000-1 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 Tynkowanie
45442100-8 Roboty malarskie
45421145-2 Instalowanie rolet
45421146-9 Instalowanie sufitów podwieszanych
45421000-4 Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45300000-0 Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45311000-0 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311100-1 Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45314300-4 Instalowanie infrastruktury okablowania
45314310-7 Układanie kabli
45315700-5 Instalowanie rozdzielni elektrycznych
45316000-5 Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj: 445 451,98zł zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |