Remont sali nr 102 wraz z robotami towarzyszącymi w budynku nr 2 oraz remont pomieszczenia biurowego i zaplecza kuchennego w budynku nr 89 ul. Radiowa 2 w Warszawie K-6045
Jednostka Wojskowa Nr 2063
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00414591
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00414591/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-16 11:30
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-628802f2-2c93-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 5211207048
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00414591 z dnia 2024-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali nr 102 wraz z robotami towarzyszącymi w budynku nr 2 oraz remont pomieszczenia biurowego i zaplecza kuchennego w budynku nr 89 ul. Radiowa 2 w Warszawie
K-6045
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Jednostka Wojskowa Nr 2063
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010210333
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stefana Banacha 2
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-097
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ozdgw.zamowienia@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ozdgw.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/jw20631.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Wojskowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sali nr 102 wraz z robotami towarzyszącymi w budynku nr 2 oraz remont pomieszczenia biurowego i zaplecza kuchennego w budynku nr 89 ul. Radiowa 2 w WarszawieK-6045
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-628802f2-2c93-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00414591
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00568596/48/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Remont sali nr 102 wraz z robotami towarzyszącymi w budynku nr 2 oraz remont pomieszczenia biurowego i zaplecza kuchennego w budynku nr 89 ul Radiowa 2 w Warszawie K-6045
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00369204
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 34/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest remont sali nr 102 wraz z robotami towarzyszącymi w budynku nr 2 oraz remont pomieszczenia biurowego i zaplecza kuchennego w budynku nr 89 ul. Radiowa 2 w Warszawie K-6045 (kod CPV: 45000000-7). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Kosztorysie Zerowym/Kosztorysie Ofertowym” oraz „Przedmiarze” stanowiącymi odpowiednio załącznik nr 2 oraz 2.1 do SWZ.
2. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ.
3. Zamawiający w załączniku nr 10 do SWZ zawarł „Specyfikację Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych”.
4. Zamawiający informuje, że złożenie oferty musi być poprzedzone sprawdzeniem dokumentów dotyczących zamówienia jakie znajdują się w dyspozycji Zamawiającego, a jakie będą udostępniane podmiotom zgłaszającym chęć udziału w postępowaniu zgodnie z art. 131 ustawy Pzp.
5. Zamawiający zorganizuje udostępnienie dokumentów na terenie siedziby Zamawiającego w terminie: 25.06.2024 roku o godzinie 09:00.
UWAGA: Zgłoszenie w sprawie sprawdzenia dokumentów należy przesłać zgodnie z Rozdziałem VIII SWZ (informacje o sposobie porozumiewania się Zamawiającego z Wykonawcami) do dnia 21.06.2024 roku do godziny 12:00 za pośrednictwem Platformy zakupowej, w tytule pisma należy podać „Dotyczy wizji lokalnej do sprawy 34/24”.
6. Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp sprawdzenie dokumentów jest obowiązkowe, w przypadku braku obecności przedstawiciela potencjalnego Wykonawcy, jego oferta zostanie odrzucana. W trakcie sprawdzenia dokumentów zostaną udostępnione projekty techniczne, których treść nie może być udostępniona w formie elektronicznej na stronie Platformy zakupowej prowadzonego postępowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 320340,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 320340,20 PLN
| 2024-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |