Budowa boiska sportowego przy Zespole Szkół w Żychlinie

POWIAT KUTNOWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00414842
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00414842/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-16 12:20
Lokalizacja
Kutno, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b49d9a5a-2d47-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
7752588040
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty na placu budowyRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógWyrównywanie nawierzchni boisk sportowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00414842 z dnia 2024-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska sportowego przy Zespole Szkół w Żychlinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KUTNOWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016146

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki

1.5.2.) Miejscowość: Kutno

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiatkutno.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatkutno.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b49d9a5a-2d47-11ef-b373-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa boiska sportowego przy Zespole Szkół w Żychlinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b49d9a5a-2d47-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00414842

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00068648/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Budowa boiska sportowego przy Zespole Szkół w Żychlinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00377671

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.20.2024.PP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym (zwanym dalej: PFU), a następnie na podstawie zatwierdzonego przez Zamawiającego projektu wykonanie robót budowlanych związanych z budową boiska sportowego przy Zespole Szkół w Żychlinie.
Realizacja zamówienia odbędzie się w dwóch etapach:
1) Etap 1 – Dokumentacja projektowa;
2) Etap 2 – Roboty budowlane.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią, odpowiednio:
1) Program Funkcjonalno – Użytkowy – załącznik nr 1A do SWZ;
2) Projekt umowy – załącznik nr 5 do SWZ.
3. Gwarancja i rękojmia za wady:
1) Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę na wykonaną dokumentację projektową roboty budowlane, instalacyjne oraz montażowe, wykonane instalacje oraz dostarczone i zamontowane urządzenia i elementy wyposażenia, gwarancji i rękojmi za wady na okres wynoszący minimum 36 miesięcy od daty końcowego odbioru robót.
(Ostateczny termin gwarancji i rękojmi za wady wynikał będzie z oferty Wykonawcy).
2) Gwarancją i rękojmią są objęte wszystkie elementy wykonane przez Wykonawcę w ramach realizacji przedmiotowego zamówienia, w szczególności:
a) dokumentacja projektowa;
b) roboty budowlane;
c) roboty instalacyjne;
d) roboty montażowe;
e) wykonane instalacje;
f) dostarczone i zamontowane urządzenia i elementy wyposażenia, w ramach realizacji przedmiotu zamówienia.
3) Gwarancja obejmuje:
a) usuwanie wszelkich wad tkwiących w rzeczy w momencie odbioru, jak i powstałych w okresie gwarancji;
b) wszelkie koszty związane z wykonaniem napraw gwarancyjnych, w szczególności koszty materiałów i robocizny oraz koszty dojazdu do miejsca naprawy, transportu, dostarczenia wyrobów budowlanych i urządzeń;
c) koszty usunięcia wszelkich szkód, wad i usterek, które powstały w wyniku użytkowania urządzeń lub materiałów użytych przez Wykonawcę, posiadających wadę ukrytą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne
Termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego upłynął w dniu 12 lipca 2024 r. o godz. 10:00.
Przed otwarciem ofert Zamawiający udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,
tj. 850 000,00 zł brutto.
Do upływu terminu składania ofert tj. do 12 lipca 2024 r. do godz. 10:00, oferty złożyli następujący Wykonawcy:
Nr oferty, - Nazwa (firma) i siedziba/miejsce prowadzenia działalności gospodarczej/miejsce zamieszkania, - Cena brutto
oferty (w zł), - Okres gwarancji i rękojmi za wady (w miesiącach):
1. - TORAKOL sp. z o.o., Radziejów, 88-200 Radziejów, - 1 127 666,63, - 60;
2. - "ADA-LIGHT" sp. z o.o., Budy Kozickie, 09-500 Gostynin, - 1 267 000,00, - 60;
3. P.W. ProCom Wiktoria Andrzejewska, Bobrowniki, 87-617 Bobrowniki, - 1 067 271,00, - 60;
4. ACTIVA LONGIN WITKOWSKI, Łódź, 90-130 Łódź, - 2 460 000,00, -60

Cena brutto oferty z najniższą ceną, tj. oferty złożonej przez Wykonawcę P.W. ProCom Wiktoria Andrzejewska na kwotę 1 067 271,00 zł brutto przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 850 000,00 zł brutto. Zamawiający nie zwiększył kwoty, którą zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Uzasadnienie prawne
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, ponieważ cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1067271,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2460000,00 PLN

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków z budżetu Województwa Łódzkiego w ramach programu „Infrastruktura sportowa Plus” na 2024 r. oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych
2024-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane