Poprawa efektywności energetycznej dwóch budynków komunalnych na terenie Gminy Radzymin
GMINA RADZYMIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00415164
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00415164/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-16 13:33
- Lokalizacja
- Radzymin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f864ada5-58e1-45ad-9b22-9e1aaa1b62bc
- Identyfikator
- 1251333745
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00415164 z dnia 2024-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej dwóch budynków komunalnych
na terenie Gminy Radzymin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADZYMIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269700
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Tadeusza Kościuszki 2
1.5.2.) Miejscowość: Radzymin
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-250
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@radzymin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radzymin.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa efektywności energetycznej dwóch budynków komunalnychna terenie Gminy Radzymin
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f864ada5-58e1-45ad-9b22-9e1aaa1b62bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00415164
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie udzielane jest w trybie z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy PZP.
Zamówienie udzielane jest przez Zamawiającego, o którym mowa w art. 4 i art. 5 ust. 1 pkt 1, osobie prawnej (Zakład Gospodarki Komunalnej w Radzyminie sp. z o.o.), jeżeli spełnione są łącznie warunki zapisane w art. 214. ust. 1 pkt 11 ustawy PZP.
Odnosząc się do ww. przesłanek należy wskazać, że Zamawiający jako jedyny udziałowiec ww. Spółki sprawuje nad tą osobą prawna kontrolę, polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami osoby prawnej. Ww. kontrola realizowana jest w oparciu u uprawnienia właścicielskie oraz nadzorcze wynikające z kodeksu spółek handlowych oraz umowy spółki. Zamawiający będąc jedynym wspólnikiem Spółki jest w stanie podjąć każdą decyzję przewidzianą dla kompetencji właściciela.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja pn. „Poprawa efektywności energetycznej 2 budynków komunalnych na terenie Gminy Radzymin”.
Zakres robót obejmuje:
- budowę instalacji centralnego ogrzewania
- dobudowę i modernizację przewodów wentylacyjnych i spalinowych,
- budowę wewnętrznej instalacji gazowej wraz z zakupem i montażem dwufunkcyjnych kondensacyjnych kotłów gazowych z zamkniętą komorą spalania, odprowadzeniem spalin i wentylacją.
- umieszczanie na okres minimum 5 lat, w miejscu zwyczajowo przyjętym, tablicy informacyjnej
o wymiarach 90 x 70 cm, o następującej treści: Zadanie pn. „poprawa efektywności energetycznej
2 budynków komunalnych na terenie Gminy Radzymin”.
Budynki komunalne znajdują się w Radzyminie przy ul. Weteranów 1 oraz ul. Weteranów 1A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Dokumentacja.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
44621000-9 - Grzejniki i kotły grzewcze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W myśl art. 255 pkt 8 przywołanej na wstępie ustawy, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, w przypadku gdy w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.Dnia 28 czerwca 2024 r. Zamawiający przekazał do Wykonawcy Zakład Gospodarki Komunalnej w Radzyminie Sp. z o.o. ul. Komunalna 2, 05-250 Radzymin zaproszenie do negocjacji. Termin negocjacji wyznaczony był na dzień 3 lipca 2024 r. na godzinę 14:00.
Negocjacje nie doprowadziły stron do ustalenia wspólnych warunków umowy w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem są roboty budowlane, których celem jest poprawie efektywności energetycznej dwóch budynków komunalnych na terenie Gminy Radzymin zlokalizowanych przy ul. Weteranów 1 oraz ul. Weteranów 1A.
W związku z powyższym postępowanie zostało unieważnione.
| 2024-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |