Wykonanie cięć sanitarnych i technicznych koron drzew rosnących w ciągu dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z podziałem na zadania

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00415440
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-07-16 14:27
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7542557300
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi pielęgnacji drzew

Wykonawcy

3 przyznane

JAKUB WAJDZIAKLigota Tułowicka, PL
51 483,6 PLN
JAKUB WAJDZIAKLigota Tułowicka, PL
51 483,6 PLN
ARKADIUSZ SYKOŚRadawie, PL
48 600 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.