Rozwój infrastruktury kultury w gminie Niedźwiada - Lokalnego Centrum Kultury
Gmina Niedźwiada
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00415642
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00415642/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-16 15:20
- Lokalizacja
- Niedźwiada, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8da54f5f-346f-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7141901163
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00415642 z dnia 2024-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozwój infrastruktury kultury w gminie Niedźwiada - Lokalnego Centrum Kultury
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niedźwiada
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019537
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niedźwiada-Kolonia 43
1.5.2.) Miejscowość: Niedźwiada
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-104
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@niedzwiada.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugniedzwiada.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8da54f5f-346f-11ef-8a31-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozwój infrastruktury kultury w gminie Niedźwiada - Lokalnego Centrum Kultury2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8da54f5f-346f-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00415642
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039859/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Rozwój infrastruktury kultury w gminie Niedźwiada - Lokalnego Centrum Kultury
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt w ramach Działania 7.9 Zrównoważony rozwój dziedzictwa kulturowego (typ projektu 1a-c,2a-c,3,4,5,6,7,8) Priorytetu VII Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00386197
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RL.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest nadbudowa z przebudową budynku wielofunkcyjnego kat. VIII adres obiektu: Niedźwiada Kolonia, gmina Niedźwiada, działka gruntu nr 499/3, 500/.
W szczególności wykonanie:
- prace rozbiórkowe,
- stolarka okienna PCV,
- drzwi aluminiowe oraz płytowe,
- tynki cem.-wap.
- podłogi: gres,
- glazura,
- orynnowanie - blacha powlekana,
- obróbki blacharskie - blacha powlekana,
- malowanie - emulsyjne,
- uzupełnienia ścian, tynków, malowania,
- wykonanie wejścia: zadaszenie,
-Ocieplenie ścian budynku;
-Roboty ziemne;
-Roboty montażowe instalacji wodociągowej;
-Instalacja gniazd wtykowych;
-Instalacja oświetlenia wewnętrznego korytarza i pokoi;
-Roboty montażowe instalacji kanalizacyjnej;
-Wykonanie nowych rurociągów kanalizacyjnych zgodnie z projektowaną trasą ,z rur kanalizacyjnych gładkich PVC dz 160 mm w klasie SN 8;
-Wykonanie studni kanalizacyjnych z tworzyw sztucznych d=425 mm w systemie kanalizacyjnym jednolitym z systemem rur i kształtek;
-Wykonanie przejść szczelnych odpowiednich dla rurociągów;
-Montaż przewodów i armatury;
-Montaż grzejników;
-Płukanie instalacji;
-Wykonanie prób szczelności;
-Wykonanie izolacji instalacji;
-Rozruch, wykonanie odbiorów oraz szkoleń itp.
Szczegółowy zakres robót budowlanych określa dokumentacja budowlana - załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45262300-4 - Betonowanie
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45350000-5 - Instalacje mechaniczne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowania na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.), ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota przeznaczona na realizację całości zamówienia wynosiła 927 836,69 zł brutto w tym:- roboty budowlane: 513 291,64 zł
- dostawa wyposażenia: 375 150,00 zł
- inspektor nadzoru: 24 600,00 zł
- aktualizacja studium wykonalności dla projektu: 18 450,00 zł
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą do ceny oferty najkorzystniejszej która wynosi: 928 668,36 zł.
| 2024-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |