Budowa i remont dróg wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na terenie miasta i gminy Więcbork
GMINA WIĘCBORK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00416605
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00416605/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-17 11:23
- Lokalizacja
- Więcbork, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d22edede-1d9e-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
- Identyfikator
- 5040025842
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00416605 z dnia 2024-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i remont dróg wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na terenie miasta i gminy Więcbork
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIĘCBORK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350961
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 22
1.5.2.) Miejscowość: Więcbork
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-410
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.7.) Numer telefonu: 52 3897207
1.5.8.) Numer faksu: 52 3897212
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@wiecbork.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mst-wiecbork.rbip.mojregion.info/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d22edede-1d9e-11ef-a7c1-72acb4a2af8f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i remont dróg wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na terenie miasta i gminy Więcbork2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d22edede-1d9e-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00416605
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046504/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa i remont dróg wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na terenie miasta i gminy Więcbork - I etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00355820
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SB.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1951219,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 Zamówienia: Budowa dróg gminnych – cz. ulic: Władysława Łokietka, Mieszka I, Bolesława Krzywoustego i Przemysława II w Więcborku wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną (m.in. siecią kanalizacji deszczowej).W zakres Części 1 Zamówienia wchodzi budowa dróg m.in. część jezdna, ciągi piesze, zjazdy indywidualne, wyniesione skrzyżowania, oznakowanie pionowe i poziome, zieleń, sieć kanalizacji deszczowej itp. Drogi wykonane z kostki betonowej na podbudowie w obramowaniu z obrzeży i krawężników betonowych. Długość dróg L = 363,58 m.
Długość sieci kanalizacji deszczowej L = 342,50 m.
Branża sanitarna – odwodnienie
Łączne zestawienie projektowanego uzbrojenia:
- sieć - rury PCV Ø 250 L= 277,00 m,
- sieć - rury PCV Ø 200 L= 65,50 m,
- wpusty uliczne na stud. osad. betonowych poj. Ø500 mm szt = 24,00/kpl =24,00,
- wpusty uliczne na stud. osad. betonowych podw. Ø500 mm szt = 8,00/kpl = 4,00,
- wpusty liniowe 200x200 mm (łączna dł. 10,70 m ) kpl = 2,00,
- studnie rewizyjne PP (inspekcyjne) Ø 600 mm kpl = 3,00,
- studnie rewizyjne betowe (inspekcyjne) Ø 1200 mm kpl = 4,00,
- trójniki PCV Ø 200/ 250/ 250 mm kpl = 5,00,
- trójniki PCV Ø 200/ 200/ 200 mm kpl = 5,00,
- kolanka PCV Ø 200/ 200/ 200 mm kpl = 5,00,
- zaślepki PCV Ø 200 mm kpl 5,00,
- rura ochronna dwudzielna Ø 110 mm L= 24,00 m.
Branża drogowa
W skład założeń projektowych drogi wchodzi budowa:
- jezdni szer. 3,50 m i 5,00 m z kostki betonowej gr. 8 cm,
- chodnika szer. 1,50 m z kostki betonowej gr. 8 cm,
- wyniesionych tarcz skrzyżowań z kostki betonowej gr. 8 cm,
- zjazdów indywidualnych z kostki betonowej gr. 8 cm.,
- pasa zieleni urządzonej - humusowanie 10cm i obsianie trawą.
Inwestycja prowadzona będzie na podstawie:
a) zgłoszenia budowy znak AB.6743.150.2024 z dnia 05.04.2024 r. do Starosty Sępoleńskiego na zadanie pn. Budowa sieci kanalizacji deszczowej w cz. ulic Władysława Łokietka, Mieszka I, Bolesława Krzywoustego i Przemysława II w Więcborku. Lokalizacja – dz. Nr ew. 384, 380, 383, 381 obręb 0001 Więcbork, gm. Więcbork.
b) decyzji Starosty Sępoleńskiego 6740.69.2024 z dnia 31.05.2024 r. zatwierdzającej projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno – budowlany udzielającej pozwolenia na budowę w całości Budowę dróg gminnych – cz. ulic: Władysława Łokietka, Mieszka I, Bolesława Krzywoustego i Przemysława II w Więcborku. Lokalizacja – dz. Nr ew. 384, 380, 383, 381, obręb nr 0001 Więcbork, gm. Więcbork
Teren objęty inwestycją nie znajduje się w strefie archeologicznej, brak nadzoru archeologicznego.
Lokalizacja przedmiotu umowy: dz. Nr ew. 384, 380, 383, 381 , obręb 0001 Więcbork, gm. Więcbork, powiat sępoleński, woj. kujawsko-pomorskie.
Szczegółowy opis Części 1 Zamówienia oraz sposób realizacji Części 1 Zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 1503444,19 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 Zamówienia: Remont cz. drogi we wsi Runowo Kraj. (bloki).W zakres Części 2 Zamówienia wchodzi remont części drogi we wsi Runowo Krajeńskie (bloki). W skład drogi wchodzi m.in. wykonanie w cz. jezdnej nowej masy bitumicznej o grubości całkowitej 8 cm oraz wymiana krawężników, naprawa pobocza, wymiana oznakowania pionowego i poziomego itp. Długość remontowanej drogi L= 0,550 km.
Zadanie obejmuje remont odcinka drogi w km 0+036.86-km 0+586.86.
W skład założeń projektowych drogi wchodzi remont:
a) jezdni L= 550,00 o szer. zmiennej 5,00 - 5,20 m z betonu asfaltowego gr. 8 cm wraz z częściową dodatkową podbudową oraz regulacją studzienek wpustowych oraz zasuw (szt. 16),
b) krawężników (wymiana na nowe betonowe) L= 449,00 m,
c) pobocza – częściowe humusowanie i obsianie trawą L=550 m oraz cz. obustronne utwardzenie kruszywem łamanym L=132,00 m,
d) studzienek wpustowych oraz zasuw (regulacja) – szt. 16,
e) oznakowania pionowego i poziomego (malowanie) – szt. 2 (SOR bez zmian).
Inwestycja prowadzona będzie na podstawie Zgłoszenia budowy z dn. 29.04.2024 r. do Starosty Sępoleńskiego na zadanie pn. Remont cz. drogi we wsi Runowo Kraj. (bloki). Lokalizacja – dz. Nr ew. 323/2 obręb 0012 Runowo Krajeńskie, gm. Więcbork.
Teren objęty inwestycją nie znajduje się w strefie archeologicznej, brak nadzoru archeologicznego.
Lokalizacja przedmiotu umowy: dz. Nr ew. 323/2 obręb 0012 Runowo Krajeńskie, gm. Więcbork, powiat sępoleński, woj. kujawsko-pomorskie.
Szczegółowy opis Części 2 Zamówienia oraz sposób realizacji Części 2 Zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 447775,32 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1278164,43 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1764758,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1278164,43 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.U.H. "HURT-TRANS, KAWIKO" WŁADYSŁAW SZYLING
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090022483
7.3.4) Miejscowość: Zabartowo
7.3.5) Kod pocztowy: 89-400
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1278164,43 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 517558,27 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 548796,33 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 517558,27 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Usług Komunalnych Juliusz, Roman Pilarski s.c.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Juliusz Marcin Pilarski Zakład Usług Komunalnych, Roman Franciszek Pilarski Zakład Usług Komunalnych, Olga Agnieszka Pilarska Zakład Usług Komunalnych
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340563599
7.3.3) Ulica: Młyńska
7.3.4) Miejscowość: Nakło nad Notecią
7.3.5) Kod pocztowy: 89-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 517558,27 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |