Budowa sieci wodociągowej w działkach nr ew. 251/23, 251/26, 269/1, 251/11 i 251/22 w ulicy bocznej od ul. Szkolnej w Józefowie

Gmina Nieporęt

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00416606
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00416606/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-17 11:23
Lokalizacja
Nieporęt, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9a88aa5c-2323-11ef-a500-1a0072d5d2bd
Identyfikator
5361765293
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuPrzygotowanie terenu pod budowę

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00416606 z dnia 2024-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci wodociągowej w działkach nr ew. 251/23, 251/26, 269/1, 251/11
i 251/22 w ulicy bocznej od ul. Szkolnej w Józefowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nieporęt

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270519

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Nieporęt

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-126

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@nieporet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieporet.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://nieporet.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa sieci wodociągowej w działkach nr ew. 251/23, 251/26, 269/1, 251/11
i 251/22 w ulicy bocznej od ul. Szkolnej w Józefowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a88aa5c-2323-11ef-a500-1a0072d5d2bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00416606

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00027910/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.34 Budowa sieci wodociągowej uzupełniającej w Józefowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00352616

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZF.271.28.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa odcinka sieci wodociągowej zgodnie z projektem budowlanym, wykonanym przez GWK Sp. z o.o., ul. Gąbińska 9/75, 01-703 Warszawa, zgłoszeniem nr WA.6743.1226.2021.MJ2 z dnia 13.12.2021 r. przyjętym przez Starostę Legionowskiego.
Sieć wodociągowa będzie eksploatowana przez GZK w Nieporęcie.
Sieć wodociągowa została zaprojektowana poprzez włączenie do istniejącej sieci w drodze głównej, budowa będzie obejmować ulicę boczną od ul. Szkolnej, działki nr ew. 251/23, 251/26, 269/1, 251/11 i 251/22 w miejscowości Józefów gm. Nieporęt. Budowa sieci wodociągowej PE100 SDR17 RC Ø125 dł. 382,5 mb, PE100 SDR17 Ø110 dł. 6,0 mb oraz odgałęzienia PE100 SDR17 Ø40 dł. 71 mb.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając na podstawie art. 260 ust. 1 w związku z art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia pn. „Budowa sieci wodociągowej w działkach nr ew. 251/23, 251/26, 269/1, 251/11 i 251/22 w ulicy bocznej od ul. Szkolnej w Józefowie” gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Na sfinansowanie zamówienia Zamawiający przeznaczył kwotę 172 940,00 zł.
2024-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane