Remont nawierzchni asfaltowej drogi gminnej nr 196031N Wawrochy-Niedźwiedzie w miejscowości Wawrochy i Wały

Gmina Szczytno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00416778
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00416778/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-17 12:00
Lokalizacja
Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0b2e9ec8-e03f-11ee-a01e-f641a8763d5f
Identyfikator
7451811230
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W KAMIONKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczytno, PL · lot 0
261 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00416778 z dnia 2024-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni asfaltowej drogi gminnej nr 196031N Wawrochy-Niedźwiedzie w miejscowości Wawrochy i Wały

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szczytno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743261

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łomżyńska 3

1.5.2.) Miejscowość: Szczytno

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 89 623 25 80

1.5.8.) Numer faksu: 89 623 25 92

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugszczytno@ug.szczytno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ug.szczytno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/939236

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni asfaltowej drogi gminnej nr 196031N Wawrochy-Niedźwiedzie w miejscowości Wawrochy i Wały

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b2e9ec8-e03f-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00416778

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00004708/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Remont nawierzchni asfaltowej drogi gminnej nr 196031N Wawrochy-Niedźwiedzie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00363373

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RR.PFZ.271.16.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia dla zadnia pn.: „Remont nawierzchni asfaltowej drogi gminnej nr 196031N Wawrochy – Niedźwiedzie w miejscowości Wawrochy i Wały” obejmuje:
Zakres robót obejmuje wyłącznie działki nr ew. 190/1, 190/3, obręb 0031 Wawrochy, dz. nr ew. 6/3, 97/1, obręb geodezyjny 0030 Wały:
- remont związany z częściowa naprawa drogi gminnej o nawierzchni z asfaltu betonowego polegający na wymianie nawierzchni wraz podbudową i usunięciem korzeni w 15 miejscach o wymiarach 5 x 6 metrów wskazanych na projekcie zagospodarowania terenu;
- rozebranie wszystkich warstw konstrukcyjnych drogi w miejscach wskazanych w dokumentacji;
- usunięcie korzeni drzew spod nawierzchni drogi;
- uzupełnienie i zagęszczenie gruntu;
- wykonanie nowych warstw konstrukcyjnych drogi gminnej;
- profilowanie mechaniczne i uzupełnienie istniejącego pobocza rogi o szerokości 75 cm.

Przekrój poprzeczny nawierzchni drogi pozostaje bez zmian jako przekrój daszkowy z dwustronnymi pochyleniami poprzecznymi 2%,

Zaprojektowano wykonanie naprawy nawierzchni drogi z zastosowaniem technologii:
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego gr. 4 cm, AC 11S D50/70; wg. PN-EN 13108-1 projektowana;
- warstwa wiążąca z betonu asfaltowego gr. 4 cm, AC 11W D50/70; wg. PN-EN 13108-1 projektowana;
- podbudowa z mieszanki kruszywa łamanego fr. 0/31,5 mm stabilizowanego mechanicznie gr. 20 cm, Is = 1,00 – projektowana;
- podbudowa z kruszywa naturalnego fr. 0/31,5 mm stabilizowanego mechanicznie gr. 40 cm, Is = 1,00 projektowana;
- podłoże gruntowe G1.
Łączna grubość: 68 cm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 261000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 261000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 261000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kamionku Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7451853607

7.3.3) Ulica: Kamionek 25

7.3.4) Miejscowość: Szczytno

7.3.5) Kod pocztowy: 12-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

dostawy mieszanki kruszywa łamanego; dostawy kruszywa naturalnego

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 261000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-07-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane