Modernizacja instalacji wodno-kanalizacyjnej w Żłobku 2
Zespół Żłobków w Tarnowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00416791
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00416791/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-17 12:03
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b497fca5-2ca5-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 8733122803
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00416791 z dnia 2024-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji wodno-kanalizacyjnej w Żłobku 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Żłobków w Tarnowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120297004
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Najświętszej Marii Panny
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 14 621 03 90
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrzztarnow@umt.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/zztarnow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b497fca5-2ca5-11ef-b373-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Opieka nad dziećmi do lat 3
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji wodno-kanalizacyjnej w Żłobku 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b497fca5-2ca5-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00416791
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00367516/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja instalacji wodno-kanalizacyjnej w Żłobku 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00369897
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZŻT-D-271-2/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 195392,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu remontu instalacji wod-kan w budynku Żłobka nr 2
w Tarnowie przy ul. Wiejskiej nr 29, na działce nr 139/7 obręb 0249.
Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1) wykonanie instalacji hydrantowej;
2) wykonanie instalacji wewnętrznej wody;
3) wykonanie instalacji kanalizacji wewnętrznej sanitarnej;
4) wykonanie próby szczelności;
5) wykonanie płukania i dezynfekcji instalacji wodociągowej;
6) wykonanie pomiarów.
WAŻNE: Wszelkie prace należy wykonać w okresie do 31.08.2024 r. tj. w okresie kiedy placówka będzie nieczynna. Prace
należy wykonywać w ścisłym uzgodnieniu z Zarządcą placówki, tj. Kierownikiem żłobka.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1
do SWZ oraz Dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 198200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 334473,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 209100,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KOSZTORYSOWANIE ROBÓT BUDOWLANYCH MGR SZCZEPAN KAPUSTKA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 123154044
7.3.3) Ulica: 33-152 POGÓRSKA WOLA 148C
7.3.4) Miejscowość: POGÓRSKA WOLA
7.3.5) Kod pocztowy: 33-152
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Prace demontażowe - P.P.U. „GP-TERM” M. Gajek & B. Gajek, ul. Szewska 1/5, 32-700 Bochnia
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 209100,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-08-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |