Beton stop - nowe parki i skwery na Białołęce

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Białołęka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00416815
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00416815/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-17 12:07
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3fa31555-e50a-11ee-a01e-f641a8763d5f
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęUsługi wycinania drzewUsługi pielęgnacji drzewRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ KWIATKOWSKISłopsk, PL · lot 0
447 549,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00416815 z dnia 2024-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Beton stop - nowe parki i skwery na Białołęce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Białołęka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Modlińska197

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-122

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bialoleka.zp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.um.warszawa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Beton stop - nowe parki i skwery na Białołęce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3fa31555-e50a-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00416815

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025232/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Projekt nr 1814 z BO na 2023 Beton stop - nowe parki i skwery na Białołęce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00251548

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-II-WZP-271.12.2023.WMA/TP1-Rb

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w rozumieniu art. 3 pkt 7 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (Dz.U.2023, poz.682 t.j. ze zmianami), polegających na budowie obiektów zgodnie z przekazaną Wykonawcy dokumentacją projektową, projektu złożonego do Budżetu Obywatelskiego, pomysł nr 1814 na rok 2023, Beton stop - Nowe parki i skwery na Białołęce, obejmujące m.in. przygotowanie terenu pod budowę, montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji, usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych, usługi w zakresie trawników, usługi wycinania drzew, usługi pielęgnacji drzew, roboty budowlane w zakresie dróg pieszych.
Wykonawca zobowiązany jest do wykonywania inwestycji w miejscach wymienionych poniżej, działki znajdują się w Dzielnicy Białołęka w Warszawie.
Projekt będzie realizowany na działkach w Warszawie w Dzielnicy Białołęka:
1. ul. Polnych Kwiatów, działka nr 34/1 obręb 4-05-02;
2.ul. Ordonówny, działka nr 18/5 obręb 4-01-28;

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Dokumentacji technicznej stanowiącej Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 447549,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 546286,68 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 447549,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P. U. DISIGN ŁUKASZ KWIATKOWSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7621943948

7.3.3) Ulica: ul. Kwiatowa 2

7.3.4) Miejscowość: Słopsk

7.3.5) Kod pocztowy: 07-230

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 447549,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 175 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane