Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Kodrąb - etap II
GMINA KODRĄB
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00417298
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00417298/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-17 13:46
- Lokalizacja
- Kodrąb, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb5a2b43-2a2d-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 7722240740
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00417298 z dnia 2024-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Kodrąb - etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KODRĄB
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648020
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 7
1.5.2.) Miejscowość: Kodrąb
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-512
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gminakodrab.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminakodrab.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Kodrąb - etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb5a2b43-2a2d-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00417298
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026868/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Kodrąb - etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00366881
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPI.271.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1 Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Kodrąb. W ramach zadania planuje się przebudowę dróg w miejscowościach: Feliksów, Moczydła, Kolonia Rzejowice i Gosławice.
1. Zamawiający powierza a Wykonawca przyjmuje do realizacji przebudowę drogi gminnej w miejscowości Kolonia Rzejowice na działkach ewidencyjnych Nr: 89, 218 (obręb Kolonia Rzejowice) w zakresie:
1.1. Prace przygotowawcze,
1.2. Roboty rozbiórkowe,
1.3. Roboty ziemne,
1.4. Ułożenie obrzeży oraz krawężników betonowych,
1.5. Konstrukcja jezdni,
1.6. Wykonanie nawierzchni zjazdów z kruszywa łamanego,
1.7. Rowy przydrożne oraz wykonanie skarp – do odmulenia,
1.8. Remont przepustu pod zjazdami,
1.9. Pobocza,
1.10. Urządzenia obce,
1.11. Stała organizacja ruchu,
1.12. Wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
1.13. Wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
2. Zamawiający powierza a Wykonawca przyjmuje do realizacji przebudowę drogi gminnej Moczydła – Kolonia Zakrzew – etap III, gm. Kodrąb na działce ewidencyjnej Nr 430 (obręb 0019 Zakrzew Wielki), gm. Kodrąb w zakresie:
2.1. Roboty pomiarowe,
2.2. Mechaniczne wykonanie koryta (poszerzenia jezdni),
2.3. Nawierzchnie z tłucznia kamiennego (warstwa dolna),
2.4. Warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych,
2.5. Podbudowa z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych,
2.6. Pobocza – wyrównanie z uzupełnieniem mieszanką kruszywa,
2.7. Mechaniczne karczowanie krzaków
2.8. Oczyszczenie rowów z namułu
2.9. Wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
3. Zamawiający powierza a Wykonawca przyjmuje do realizacji przebudowę drogi gminnej nr 112259E w miejscowości Feliksów – etap I, gm. Kodrąb na działce ewidencyjnej Nr 196 (obręb Feliksów), gm. Kodrąb w zakresie:
3.1. Roboty przygotowawcze,
3.2. Roboty rozbiórkowe,
3.3. Poszerzenie jezdni,
3.4. Warstwa wyrównawczo – wiążąca,
3.5. Wymiana konstrukcji jezdni w km 0+719,20 – 0,999,20,
3.6. Warstwa ścieralna,
3.7. Pobocza,
3.8. Odtworzenie rowów przydrożnych,
3.9. Remont przepustu pod koroną drogi,
3.10. Regulacja zjazdów
3.11. Wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
4. Zamawiający powierza a Wykonawca przyjmuje do realizacji w miejscowości Gosławice, gm. Kodrąb na działce ewidencyjnej Nr 945 (obręb Gosławice) przebudowę drogi gminnej w zakresie:
4.1. Roboty przygotowawcze,
4.2. Wymiana starych i budowa nowych przepustów,
4.3. Wykonanie nowej podbudowy - poszerzenie,
4.4. Wykonanie nawierzchni jezdni,
4.5. Wykonanie poboczy,
4.6. Czyszczenie przepustów drogowych,
4.7. Wykonanie zjazdów indywidualnych o nawierzchni tłuczniowej,
4.8. Wykonanie zjazdów publicznych o nawierzchni tłuczniowej,
4.9. Wymiana oznakowania
4.10. Wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45222000-9 - Roboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnej
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3506351,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4693136,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3506361,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Drogowy "DUKT" Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591952026
7.3.3) Ulica: Przedborska
7.3.4) Miejscowość: Włoszczowa
7.3.5) Kod pocztowy: 29-100
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3506351,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2024-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |