Poprawa infrastruktury kulturalnej w popegeerowskiej miejscowości Babule, gmina Padew Narodowa
GMINA PADEW NARODOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00417330
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00417330/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-17 13:52
- Lokalizacja
- Padew Narodowa, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc2e64d3-2a28-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 8171985515
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00417330 z dnia 2024-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury kulturalnej w popegeerowskiej miejscowości Babule, gmina Padew Narodowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PADEW NARODOWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409360
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Grunwaldzka 2
1.5.2.) Miejscowość: Padew Narodowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-340
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 158514460
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@padewnarodowa.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.padewnarodowa.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bc2e64d3-2a28-11ef-b373-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa infrastruktury kulturalnej w popegeerowskiej miejscowości Babule, gmina Padew Narodowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc2e64d3-2a28-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00417330
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029114/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Poprawa infrastruktury kulturalnej w popegeerowskiej miejscowości Babule, gmina Padew Narodowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00366977
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I:Nazwa zadania: „Poprawa infrastruktury kulturalnej w popegeerowskiej miejscowości Babule, gmina Padew Narodowa” - budynek świetlicy wiejskiej i gospodarczo-garażowy w raz z zagospodarowaniem otoczenia
Zakres prac obejmował będzie miedzy innymi:
Część I
1) Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe w otoczeniu obiektu
2) Przebudowę i rozbudowę Świetlicy Wiejskiej
- fundamenty i wykopy
- roboty rozbiórkowe i konstrukcyjne w budynku
- roboty rozbiórkowe i konstrukcyjne
- dach werandy i zadaszenie nad wejściem do budynku
- roboty remontowe w pomieszczeniach
- posadzki, warstwy wykończeniowe w pomieszczeniach
- stolarka i ślusarka
- elewacje
- instalacje elektryczne
3) Przebudowę i rozbudowę budynku gospodarczo-garażowego
- roboty rozbiórkowe
- fundamenty, wykopy, posadzki
- roboty konstrukcyjne budynku
- dach
- tynki, ściany, sufity
- posadzki, warstwy wykończeniowe
- stolarka i ślusarka
- elewacje
- instalacje elektryczne
4) Roboty zewnętrzne, zagospodarowanie
- komunikacja piesza i odboje
- komunikacja kołowa
- ogrodzenie
- mała architektura
- zieleń
5) Wyposażenie obiektu
6) Obsługę geodezyjną i inwentaryzację
szczegółowy zakres i ilość określają: projekty zagospodarowania terenu, projekty architektoniczno-budowlane, załączniki projektu budowlanego, projekty techniczne, opis przedmiotu zamówienia – dodatkowe informacje, STWIOR, przedmiary robót (nie jest wiążący, stanowi dokument pomocniczy przy wycenie robót)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 795140,66 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IINazwa zadania: „Poprawa infrastruktury kulturalnej w popegeerowskiej miejscowości Babule, gmina Padew Narodowa” - przebudowa altany wraz z zagospodarowaniem jej otoczenia
1). Roboty związane z przebudową altany
- roboty rozbiórkowe
- remont konstrukcji altany
- remont słupa kratowego
- wymiana oprawy oświetleniowej
- wymiana pokrycia dachu altany
- wykonanie posadzki altany
- barierki i obudowa ścian altany
- wyposażenie altany
2) Roboty związane z zagospodarowaniem terenu
- roboty przygotowawcze
- wykonanie podbudowy i nawierzchni z kostki brukowej
- remont zjazdu
- dostawę i montaż elementów małej architektury
- zagospodarowanie terenów zielonych
3) Roboty związane z miejscami postojowymi
- roboty przygotowawcze
- wykonanie podbudowy i nawierzchni z kostki brukowej
4) Obsługę geodezyjną i inwentaryzację
szczegółowy zakres i ilość określają: projekty zagospodarowania terenu, projekty architektoniczno-budowlane, załączniki projektu budowlanego, projekty techniczne, opis przedmiotu zamówienia – dodatkowe informacje, STWIOR, przedmiary robót (nie jest wiążący, stanowi dokument pomocniczy przy wycenie robót)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
4.5.5.) Wartość części: 326266,14 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1034943,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1034943,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1034943,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Remontowo-Budowlany Roman Olszowy
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Konsorcjum firm: Zakład Remontowo-Budowlany Roman Olszowy oraz Firma Budowlano-Handlowa Olszowy Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8140000151, 8172203236
7.3.3) Ulica: Szkolna
7.3.4) Miejscowość: Kosowy
7.3.5) Kod pocztowy: 36-147
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1034943,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-06Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 448057,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 448057,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 448057,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Remontowo-Budowlany Roman Olszowy
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Konsorcjum firm: Zakład Remontowo-Budowlany Roman Olszowy oraz Firma Budowlano-Handlowa Olszowy Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8140000151, 8172203236
7.3.3) Ulica: Szkolna
7.3.4) Miejscowość: Kosowy
7.3.5) Kod pocztowy: 36-147
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 448057,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-06| 2024-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |