Remont zabytkowego budynku Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Stanisława Reymonta w Bukownie
GMINA BUKOWNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00417524
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00417524/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-17 14:38
- Lokalizacja
- Bukowno, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-03345137-377b-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 6371998065
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty izolacyjneTynkowanie
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00417524 z dnia 2024-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zabytkowego budynku Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Stanisława Reymonta w Bukownie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BUKOWNO
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Bukownie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257481
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 16
1.5.2.) Miejscowość: Bukowno
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-332
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@umbukowno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastobukowno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-bukowno/dbaac233-c2e2-4776-9238-783bccea36391.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont zabytkowego budynku Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Stanisława Reymonta w Bukownie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03345137-377b-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00417524
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036287/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont zabytkowego budynku Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Stanisława Reymonta w Bukownie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00391973
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PP.271.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: Remont zabytkowego budynku Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Stanisława Reymonta w Bukownie.
Wykonanie robót, obejmować będzie m.in.:
- remont pokrycia dachowego,
- wykonanie izolacji ścian fundamentowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2024-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |