„Modernizacja drogi w miejscowości popegeerowskiej Nieznanowice” dofinansowane ze środków Rządowego Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
Gmina Włoszczowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00417622
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00417622/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-17 15:03
- Lokalizacja
- Włoszczowa, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9f682649-27ed-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 6090002217
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00417622 z dnia 2024-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja drogi w miejscowości popegeerowskiej Nieznanowice” dofinansowane ze środków Rządowego Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Włoszczowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009923
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 14
1.5.2.) Miejscowość: Włoszczowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 29-100
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 41 394 26 69
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@gmina-wloszczowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wloszczowa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9391881.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja drogi w miejscowości popegeerowskiej Nieznanowice” dofinansowane ze środków Rządowego Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f682649-27ed-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00417622
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050834/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja drogi w miejscowości popegeerowskiej Nieznanowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00361370
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FIP.271.1.8.2024.AS7
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1826214,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację odcinka drogi o długości ok. 2100 mb w tym zadania:1) zadanie 1: Przebudowa drogi gminnej w msc. Nieznanowice na odcinku 650,00 mb. Przebudowa będzie realizowana na działkach o numerze ewidencyjnym 602 jednostka ewidencyjna 261306_5 Włoszczowa, obręb 0020 Nieznanowice. Droga jest jednojezdniowa, dwupasowa przeznaczona do ruchu w obu kierunkach. Zakres prac obejmuje przebudowę nawierzchni drogi o szerokości 5,50 m oraz prawostronnego pobocza utwardzonego kruszywem o szerokości 0,75 m w następującym zakresie :-roboty przygotowawcze (pomiarowe),-roboty rozbiórkowe: mechaniczne ścinanie poboczy o grubości 10 cm z utylizacją urobku; rozebranie krawężników betonowych 15 x 30 cm na podsypce cementowo- piaskowej wraz z utylizacją gruzu; rozebranie nawierzchni zjazdów z kostki betonowej (materiał właściciela posesji); rozebranie obrzeży 8 x 30 cm na podsypce piaskowej z utylizacją gruzu; mechaniczne karczowanie zagajników średniej gęstości z utylizacją; rozebranie słupków i tarcz oznakowania pionowego,-roboty ziemne mechaniczne: koryto pod poszerzenia, koryto pod chodnik i zjazdy,-wykonanie mechanicznego profilowania i zagęszczenia istniejącego podłoża gruntowego po robotach ziemnych,-wykonanie dolnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego gr. 25 cm -poszerzenia,-wykonanie górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego gr. 20 cm - chodnik i zjazdy,-wykonanie oczyszczenia i skropienia emulsją asfaltową na zimno nawierzchni bitumicznej,-wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-asfaltową z wbudowaniem mechanicznym,-wykonanie oczyszczenia i skropienia emulsją asfaltową na zimno nawierzchni bitumicznej,-regeneracja nawierzchni bitumicznej przy użyciu siatki szklanej,-wykonanie warstwy ścieralnej z mieszkanki mineralno - bitumicznej,-montaż krawężników betonowych o wymiarach 15 x 30 cm na ławie betonowej,-montaż obrzeży betonowych o wymiarach 30 x 8 cm na ławie betonowej,-wykonanie poboczy z kruszywa łamanego mineralnego,-regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych,-wykonanie oznakowania pionowego,-wykonanie i montaż tablicy informacyjnej 180 x 120 cm na słupkach stalowych ocynkowanych.
Przebudowa drogi obejmuje odcinek 650,00 mb. Parametry techniczne drogi:-szerokość nawierzchni 5,50 m,
-prawostronne pobocze o szerokości 0,75 -lewostronny chodnik w km 0+007 - 0+169 oraz 0+484 – 0+650 szerokości 1,80 m wraz z wjazdami-pochylenie poprzeczne nawierzchni dwustronne 2% -pochylenie poprzeczne poboczy 6% Całkowita powierzchnia nawierzchni drogi – 3610,00 m2 Nawierzchnia z kostki betonowej na chodniku i wjazdach – 616,40 m2 Pobocze utwardzone – 465,00 m2 Należy przełożyć kostkę na wjazdach wraz z wykonaniem nowego krawężnika oraz przełożyć chodnik wraz z wykonaniem nowego krawężnika i obrzeża w km 0+176 – 0+199 Niweleta drogi jest dopasowana do terenu po którym przebiega. Spadki podłużne i poprzeczne umożliwiają swobodny powierzchniowy spływ wód opadowych na tereny sąsiadujące z nawierzchnią drogi – na chłonne pobocza i chłonny pas drogowy. 2) zadanie 2: Przebudowa drogi wewnętrznej w msc. Nieznanowice na odcinku 600,00 mb.Przebudowa będzie realizowana na działkach o numerze ewidencyjnym 601, 602 jednostka ewidencyjna 261306_5 Włoszczowa, obręb 0020 Nieznanowice. Droga jest jednojezdniowa, dwupasowa przeznaczona do ruchu w obu kierunkach. Zakres prac obejmuje przebudowę nawierzchni drogi o szerokości 5,00 m oraz prawostronnego utwardzonego pobocza asfaltowego o szerokości 1,00 m wraz z przebudową poboczy/opaski utwardzonych kruszywem o szerokości 0,75 m lewa strona i opaska o szerokości 0,40 m prawa strona w następującym zakresie :-roboty przygotowawcze (pomiarowe),-roboty rozbiórkowe: rozebranie nawierzchni z różnych elementów betonowych z utylizacją gruzu; rozebranie krawężników betonowych 15 x 30 cm na podsypce cementowo-piaskowej wraz z utylizacją gruzu; mechaniczne ścinanie poboczy,-frezowanie nawierzchni bitumicznej o grubości do 4 cm wraz z wywozem materiału z rozbiórki nawierzchni,-roboty ziemne mechaniczne: koryto pod poszerzenie bitumiczne,-wykonanie mechanicznego profilowania i zagęszczenia istniejącego podłoża gruntowego po robotach ziemnych,-wykonanie dolnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego gr. 15 cm- poszerzenia,-wykonanie górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego gr. 8 cm- poszerzenia,-wykonanie oczyszczenia i skropienia emulsją asfaltową na zimno nawierzchni bitumicznej,-wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-asfaltową z wbudowaniem mechanicznym,-regeneracja nawierzchni bitumicznej przy użyciu siatki szklanej,-wykonanie oczyszczenia i skropienia emulsją asfaltową na zimno nawierzchni bitumicznej,-wykonanie warstwy wiążącej z mieszkanki mineralno - bitumicznej,-wykonanie oczyszczenia i skropienia emulsją asfaltową na zimno nawierzchni bitumicznej,-wykonanie warstwy ścieralnej z mieszkanki mineralno - bitumicznej,-montaż krawężników betonowych o wymiarach 15 x 22 cm na ławie betonowej,-ułożenie nawierzchni chodników i placów z betonowej kostki brukowej - przełożenie kostki na zjazdach,-roboty wykończeniowe: oczyszczenie rowów z namulu; regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych,-wykonanie poboczy z kruszywa łamanego mineralnego,-przestawienie oznakowania pionowego,-wykonanie oznakowania poziomego,-wykonanie i montaż tablicy informacyjnej 180 x 120 cm na słupkach stalowych ocynkowanych. Przebudowa drogi obejmuje odcinek 600,00 mb. Parametry techniczne drogi:-szerokość nawierzchni wraz z poboczem utwardzonym asfaltowym 6,00 m, -lewostronne pobocze o szerokości 0,75 oraz prawostronna opaska szerokości 0,4 m-długość drogi 600,00 m-pochylenie poprzeczne nawierzchni dwustronne 2% -pochylenie poprzeczne poboczy 6%Całkowita powierzchnia nawierzchni drogi – 3684,00 m2Pobocze utwardzone – 646,80 m2 W celu oddzielenia jezdni od utwardzonego pobocza asfaltowego należy wykonać oznakowanie poziome grubowarstwowe - lina krawędziowa P-7c/P-7dNiweleta drogi jest dopasowana do terenu po którym przebiega. Spadki podłużne i poprzeczne umożliwiają swobodny powierzchniowy spływ wód opadowych na tereny sąsiadujące z nawierzchnią drogi – na chłonne pobocza i chłonny pas drogowy oraz istniejący rów (do oczyszczenia). 3) zadanie 3: Remont drogi gminnej w msc. Nieznanowice na odcinku 850,00 mb. Remont będzie realizowany na działkach o numerze ewidencyjnym 605, 604, 602 jednostka ewidencyjna 261306_5 Włoszczowa, obręb 0020 Nieznanowice. Droga jest jednojezdniowa, dwupasowa przeznaczona do ruchu w obu kierunkach. Zakres prac obejmuje remont nawierzchni drogi w km 0+000 – 0+325 o szerokości 7,00 m oraz lewostronnego pobocza utwardzonego kruszywem o szerokości 0,75 m, w km 0+325 – 0+550 o szerokości 7,00 m oraz obustronnego pobocza utwardzonego kruszywem o szerokości 0,75 m, w km 0+550 – 0+850 o szerokości 6,00 m oraz obustronnego pobocza utwardzonego kruszywem o szerokości 0,75 m w następującym zakresie :-roboty przygotowawcze (pomiarowe),-roboty rozbiórkowe: rozebranie krawężników betonowych 15 x 30 cm na podsypce cementowo-piaskowej wraz z utylizacją gruzu; rozebranie nawierzchni z kostki betonowej; mechaniczne ścinanie poboczy; mechaniczne karczowanie zagajników średniej gęstości,-frezowanie nawierzchni bitumicznej o grubości do 4 cm wraz z wywozem materiału z rozbiórki nawierzchni,-roboty ziemne mechaniczne: koryto pod chodnik,-mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne,-warstwa dolna podbudowy z kruszywa łamanego gr. 20 cm,-wykonanie oczyszczenia i skropienia emulsją asfaltową na zimno nawierzchni bitumicznej,-wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno-bitumicznej grysowej - warstwa wyrównawczo-wiążąca asfaltowa gr. 4 cm,-wykonanie oczyszczenia i skropienia emulsją asfaltową na zimno nawierzchni bitumicznej,-wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno-bitumicznej - warstwa ścieralna gr. 4 cm,-montaż krawężników betonowych o wymiarach 15 x 30 cm na ławie betonowej,-montaż obrzeży betonowych o wymiarach 30x8 cm na ławie betonowej,-podsypka cementowo-piaskowa z zagęszczeniem mechanicznym,-ułożenie nawierzchni chodników z betonowej kostki brukowej gr. 8 cm,-wykonanie przełożenia nawierzchni zjazdów z kostki betonowej,-wykonanie poboczy z kruszywa łamanego mineralnego,-regulacja pionowych studzienek dla kratek ściekowych ulicznych,-regulacja pionowych studzienek dla zaworów wodociągowych,-wykonanie (odtworzenie) oznakowania poziomego,-wykonanie i montaż tablicy informacyjnej 180 x 120 cm na słupkach stalowych ocynkowanych. Przebudowa drogi obejmuje odcinek 850,00 mb. Parametry techniczne drogi:-szerokość nawierzchni w km 0+000 – 0+550 /7,00 m/, w km 0+550 - 0+850 /6,00 m/-pobocze w km 0+000 – 0+325 lewostronne o szerokości 0,75 m, w km 0+325 – 0+850 obustronne o szerokości 0,75 m-pochylenie poprzeczne nawierzchni dwustronne 2% -pochylenie poprzeczne poboczy 6% Całkowita powierzchnia nawierzchni drogi – 6141,50 m2 Pobocze utwardzone – 945,75m2 Niweleta drogi jest dopasowana do terenu po którym przebiega. Spadki podłużne i poprzeczne umożliwiają swobodny powierzchniowy spływ wód opadowych na tereny sąsiadujące z nawierzchnią drogi – na chłonne pobocza i chłonny pas drogowy. Przedmiot umowy określa dokumentacja projektowa, która składa się z:-projektów technicznych,-przedmiaru robót,-specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1923098,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2650311,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1923098,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano – Drogowy „DUKT” Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591952026
7.3.3) Ulica: ul. Przedborska 84
7.3.4) Miejscowość: Włoszczowa
7.3.5) Kod pocztowy: 29-100
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1923098,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |