Kompleksową obsługę techniczno-eksploatacyjną i gospodarczą Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych – II postępowanie

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W USTRZYKACH DOLNYCH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00417990
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00417990/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-07-18 08:06
Lokalizacja
Ustrzyki Dolne, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-edb4236a-32e5-11ef-8a31-0e435a8a43bc
Identyfikator
6891148522
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi napraw i konserwacji obiektów użyteczności społecznejUsługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowychUsługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowychUsługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewaniaUsługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzącychUsługi w zakresie napraw i konserwacji mebliUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychUsługi okrzesywania drzew oraz przycinania żywopłotówUsługi sprzątania i zamiatania ulicUsługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeńRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

SAAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
442 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00417990 z dnia 2024-07-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksową obsługę techniczno-eksploatacyjną i gospodarczą
Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej
w Ustrzykach Dolnych – II postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W USTRZYKACH DOLNYCH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370444598

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 29 Listopada 57

1.5.2.) Miejscowość: Ustrzyki Dolne

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-700

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@spzoz-ustrzyki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz-ustrzyki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://spzoz-ustrzyki.ezamawiajacy.pl/pn/spzoz-ustrzyki/demand/164231/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksową obsługę techniczno-eksploatacyjną i gospodarczą
Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej
w Ustrzykach Dolnych – II postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-edb4236a-32e5-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00417990

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00016093/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Kompleksowa obsługa techniczna i eksploatacyjna Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00382088

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.1.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na kompleksowej obsłudze techniczno-eksploatacyjnej i
gospodarczej obiektów SP ZOZ w Ustrzykach Dolnych. Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 1A do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 50760000-0 - Usługi napraw i konserwacji obiektów użyteczności społecznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50711000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych

50712000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących

50850000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji mebli

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

77340000-5 - Usługi okrzesywania drzew oraz przycinania żywopłotów

90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic

90620000-9 - Usługi odśnieżania

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 442800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 442800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 442800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SAAS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210123332

7.3.3) Ulica: 3 Maja 32/5

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-030

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 442800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-07-15 do 2025-07-14
2024-07-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi