Dostawa artykułów spożywczych dla Szpitala Chorób Płuc i Opieki Długoterminowej im. św. Jana Pawła II w Górnie

Szpital Chorób Płuc i Opieka Długoterminowa im. św. Jana Pawła II w Górnie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00184073
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00184073/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-09 14:53
Lokalizacja
Górno, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9b1acf52-c729-4850-846e-8040ce42aebb
Identyfikator
8140002902
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywczeJajaWarzywa mrożone

Wykonawcy

3 przyznane

MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL · lot 0
187 077,19 PLN
"PODKARPACKIE GOSPODARSTWA DROBIARSKIE OVO-RES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBoguchwała, PL · lot 1
54 264 PLN
'JAWIT' A.I J. BIAŁAS, L.I W. LAMPARA SPÓŁKA JAWNAKrosno, PL · lot 2
14 033,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00184073 z dnia 2025-04-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów spożywczych dla Szpitala Chorób Płuc i Opieki Długoterminowej im. św. Jana Pawła II w Górnie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Chorób Płuc i Opieka Długoterminowa im. św. Jana Pawła II w Górnie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291747

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rzeszowska 5

1.5.2.) Miejscowość: Górno

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-051

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gorno.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorno.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9b1acf52-c729-4850-846e-8040ce42aebb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa artykułów spożywczych dla Szpitala Chorób Płuc i Opieki Długoterminowej im. św. Jana Pawła II w Górnie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b1acf52-c729-4850-846e-8040ce42aebb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00184073

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00078233/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa artykułów spożywczych, jaj i warzyw mrożonych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00119336

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ST/DZP/04/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa artykułów spożywczych tj. Bułka tarta, Chrzan tarty, Cukier kryształ, Cukier puder, Cukier waniliowy, Cynamon mielony, Czekolada mleczna b/cukru (dla diabetyków), Czosnek granul., Drożdże, Dżem, Dżem b/cukru (dla diabetyków), Fasola Jaś, Galaretka wiśniowa, Groch łuszczony, Groszek konserwowy, Herbata granulowana, Kakao, Kasza gryczana, Kasza jaglana, Kasza jęczmienna, Kasza kukurydziana, Kasza manna, Kawa zbożowa, Ketchup łagodny, Kisiel, Kminek, Kompot wiśniowy, Kompot z czarnej porzeczki, Koncentrat buraczany, Koncentrat pomidorowy, Konserwa gulasz angielski, Koper suszony, Krem czekoladowy, Kukurydza konserwowa, Kwasek cytrynowy, Liść laurowy, Majeranek paczkowany, Majonez, na bazie składników naturalnych Makaron, Makaron pełnoziarnisty świderki, Makrela w oleju, Margaryna, Marmolada twarda, Mąka pszenna, Mąka ziemniaczana, Mąka żytnia, Miód pszczeli wielokwiatowy, Masa krówkowa kajmak, Mleko w proszku pełne, Musztarda stołowa, Ocet, Ogórki konserwowe, Olej uniwersalny, Oregano, Papryka konserwowa, Papryka mielona paczkowana, Paprykarz, Pasztet z drobiu, Pieprz mielony, Płatki jęczmienne błyskawiczne, Płatki kukurydziane, Płatki owsiane, Płatki żytnie, Przyprawa maga duża, Przyprawa sypka, Rosół z kury, Ryż, Sałatka wielowarzywna, Ser topiony, Ser żółty, Sos grzybowy, Sos koperkowo-ziołowy, Sól spożywcza, Syrop owocowy wysokosłodzony, Śledź marynowany w oleju, Śledź w pomidorach, Wafle tortowe, Woda mineralna gazowana, Ziele angielskie, Zioła prowansalskie, Imbir, Gałka muszkatołowa, Zupa grzybowa, Żelatyna bez dodatków, Pieczarka konserwowa, Wafle kukurydziane, Ciastka zbożowe pełnoziarniste bez cukru, Kawa zbożowa rozpuszczalna, Ciecierzyca, Soczewica, Bazylia, Słonecznik łuskany, Grzyby suszone, Masło roślinne, Pomidory suszone, Ryż brązowy, chleb bezglutenowy, makaron bezglutenowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 206560,40 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa jaj

4.5.3.) Główny kod CPV: 03142500-3 - Jaja

4.5.5.) Wartość części: 43520,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa warzyw mrożonych tj. Bukiet jarzyn mrożony siedmioskładnikowy (opakowanie do 5 kg), Brokuł mrożony (opakowanie do 5 kg), Fasolka szparagowa mrożona (opakowanie do 5 kg), Kalafior mrożony (opakowanie do 5 kg), Marchew grys mrożona (opakowanie do 5 kg).

4.5.3.) Główny kod CPV: 15331170-9 - Warzywa mrożone

4.5.5.) Wartość części: 15503,50 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 4

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 187077,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 260946,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 187077,19 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPH POLARIS Małgorzata Gruszczyńska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6181002068

7.3.4) Miejscowość: Kalisz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 187077,19 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54264,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 64260,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54264,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Podkarpackie Gospodarstwa Drobiarskie ,,OVO-RES” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170092475

7.3.4) Miejscowość: Boguchwała

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54264,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14033,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16205,71 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14033,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jawit A. i J. Białas, L. i W. Lampara Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6840006798

7.3.4) Miejscowość: Krosno

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14033,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-04-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy