Malowanie korytarzy i klatki schodowej oraz wymiana glazury i remont łazienek w budynku Szkoły Zawodowej Specjalnej
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA NIESŁYSZĄCYCH I SŁABOSŁYSZĄCYCH W RACIBORZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00418669
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00418669/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-18 11:00
- Lokalizacja
- Racibórz, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-271a9be3-2fa1-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 6391698314
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Wykonawcy
1 przyznane
KAMIL DUDAKietrz, PL · lot 0
167 594,72 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00418669 z dnia 2024-07-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Malowanie korytarzy i klatki schodowej oraz wymiana glazury i remont łazienek w budynku Szkoły Zawodowej Specjalnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA NIESŁYSZĄCYCH I SŁABOSŁYSZĄCYCH W RACIBORZU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000193074
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Karola Miarki 4
1.5.2.) Miejscowość: Racibórz
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 324153001
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@soswnis.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: oswnis.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-271a9be3-2fa1-11ef-86d2-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Malowanie korytarzy i klatki schodowej oraz wymiana glazury i remont łazienek w budynku Szkoły Zawodowej Specjalnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-271a9be3-2fa1-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00418669
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00377978
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 144715,45 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie:
Malowanie korytarzy i klatki schodowej oraz wymiana glazury i remont łazienek w budynku Szkoły Zawodowej Specjalnej obejmujący:
1) Remont łazienki z wymianą glazury w Stolarni (parter)
2) Remont łazienki dla chłopców (I piętro)
3) Remont łazienki dla dziewcząt (I piętro)
4) Remont łazienki ogólnej (I piętro)
5) Roboty malarskie - korytarze wraz z klatką schodową
6) Roboty malarskie – sale lekcyjne (sala nr 201, 202, 203, 212)
7) Usunięcie przyczyny zalewania korytarzy i sal lekcyjnych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 167594,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 209417,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 167594,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo-Handlowy Kamil Duda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7481517127
7.3.3) Ulica: Zielona 42
7.3.4) Miejscowość: Kietrz
7.3.5) Kod pocztowy: 48-130
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 167594,72 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-07-15 do 2024-08-26| 2024-07-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |