„Budowa Przedszkola Publicznego w Niemczy – etap II ZAGOSPODAROWANIE TERENU”
GMINA NIEMCZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00419277
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00419277/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-18 12:50
- Lokalizacja
- Niemcza, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d45e3c9-2304-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 8820014146
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00419277 z dnia 2024-07-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa Przedszkola Publicznego w Niemczy – etap II ZAGOSPODAROWANIE TERENU”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NIEMCZA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717881
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 10
1.5.2.) Miejscowość: Niemcza
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-230
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.niemcza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gmniemcza.e-zp.finn.pl/, https://bip.um.niemcza.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmniemcza.e-zp.finn.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa Przedszkola Publicznego w Niemczy – etap II ZAGOSPODAROWANIE TERENU”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d45e3c9-2304-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00419277
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00023388/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa Przedszkola Publicznego w Niemczy - etap II zagospodarowanie terenu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00362470
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BRL.271.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inwestycja ma na celu zagospodarowanie terenu wokół przedszkola publicznego w miejscowości Niemcza, obręb Stare Miasto działka nr 180/65, będąca w strefie konserwatorskiej ‘B’. Działka stanowi własność Gminy Niemcza, posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej, publicznej nr 117407D ul. Gumińska (nr ew. 179/2). Powierzchnia działki 17721,0 m2.
Planuje się wykonanie nawierzchni utwardzonych komunikacji pieszej i kołowej z miejscami postojowymi dla pracowników oraz rodziców, wraz z nasadzeniami zieleni wysokiej, średniej oraz ozdobnej a także trawników. Najważniejszym elementem zagospodarowania działki będzie stworzenie strefy nauki i zabawy dla dzieci, w tym: tarasu z ławkami i stołami oraz tarasów zadaszonych w formie altan do nauki plenerowej, placu zabaw, mini sceny do przedstawień plenerowych a także strefy z warzywnikami w formie inspektów oraz drzewami owocowymi. Na terenie przewiduje się montaż małej architektury: ławek i koszy na śmieci, stojaków na rowery, murków oporowych, itp. Cały teren będzie ogrodzony i oświetlony. Planuje się montaż monitoringu.
W zakres zadania wchodzić będzie m.in.:
1. Wyrównanie i ukształtowanie terenu w celu wykonania podbudowy pod system komunikacji wewnętrznej, strefę nauki i zabawy dla dzieci wraz z ogrodzeniem, powierzchnia działki 17721,0 m2.
2. Wykonanie infrastruktury technicznej – oświetlenie parkowe, monitoring.
3. Wykonanie ciągów komunikacji pieszej – na terenie działki przewiduję się budowę z kostki betonowej systemu komunikacji wewnętrznej, w tym: ścieżki, ciągi komunikacji pieszej, taras ziemny, wgłębnik (miniscena).
4. Wykonanie ciągów komunikacji kołowej.
5. Wykonanie parkingu dla samochodów osobowych (kostka betonowa), przewidywana ilość miejsc postojowych dla samochodów osobowych – min. 27 szt. w tym przynajmniej dwa dla osób niepełnosprawnych.
6. Montaż urządzeń zabawowych dla dzieci z nawierzchnią bezpieczną, plac zabaw wyposażony będzie w: pojedynczy zestaw pozwalający na prowadzenie z dziećmi różnych form zajęć ruchowych, huśtawki podwójne – 3 szt., huśtawki równoważne – 2 szt., bujaki – 6 szt., karuzela platformowa – 1 szt., piaskownica – 2 szt., tablice do rysowania (zewnętrzne) – 6 szt.
7. Montaż altan z wyposażeniem (stoły i ławki) do zajęć plenerowych, parametry techniczne altany - powierzchnia zabudowy – 28 m2, powierzchnia użytkowa – 28,00 m2 , kubatura ok 130,00 m3, Wysokość – 4,50 m, Ilość kondygnacji – 1, Długość max – 7,00 m, Szerokość max – 4,00 m., mini scena.
8. Montaż elementów małej architektury: ławki – min. 10 szt., kosze min. – 10 szt., stojaki na rowery – min. 20 stanowisk, murki dekoracyjne itp.
9. Wykonanie murków oporowych/ogrodzenia – planuje się ogrodzenie od strony ulicy gabionowe z wypełnieniem z paneli metalowych, ogrodzenie z pozostałych stron z paneli zgrzewalnych z prętów stalowych pojedynczych.
10. Wykonanie strefy z warzywnikami w formie inspektów – skrzynie na warzywa/owoce.
11. Wykonanie nasadzeń zieleni wysokiej, średniowysokiej i ozdobnej oraz trawniki na całej powierzchni działki.
12. Ułożenie nawierzchni z kostki betonowej na wykonanych w I etapie chodnika, drogach i parkingach w ilości około 1500,00 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający udostępnił przed otwarciem ofert informację, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę: 1.122.450,00 zł brutto. Ze względu na brak możliwości zwiększenia kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty, niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia unieważnia się.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
| 2024-07-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |