Wykonanie konstrukcji i zadaszenia trybuny głównej oraz bieżni rozgrzewkowej w ramach zadania pn.: „Modernizacja i rozbudowa stadionu w Bolesławcu
GMINA MIEJSKA BOLESŁAWIEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00419279
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00419279/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-18 12:50
- Lokalizacja
- Bolesławiec, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54ed2d94-2f9f-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 6121636326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00419279 z dnia 2024-07-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie konstrukcji i zadaszenia trybuny głównej oraz bieżni rozgrzewkowej w ramach zadania pn.: „Modernizacja i rozbudowa stadionu w Bolesławcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA BOLESŁAWIEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821405
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 41
1.5.2.) Miejscowość: Bolesławiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-700
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: d.wawrzkiewicz@um.boleslawiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.um.boleslawiec.bip-gov.pl/public/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-54ed2d94-2f9f-11ef-86d2-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie konstrukcji i zadaszenia trybuny głównej oraz bieżni rozgrzewkowej w ramach zadania pn.: „Modernizacja i rozbudowa stadionu w Bolesławcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54ed2d94-2f9f-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00419279
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00002892/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Wykonanie konstrukcji i zadaszenia trybuny głównej oraz bieżni rozgrzewkowej w ramach zadania pn.: „Modernizacja i rozbudowa stadionu w Bolesławcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00377144
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZI-II.271.31.2024.DW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych wykonanie konstrukcji i zadaszenia trybuny głównej oraz bieżni rozgrzewkowej. Roboty wykonywane będą w oparciu o dokumentację projektową „Budowa z przebudową boiska z bieżnią lekkoatletyczną, budowa trybun w tym trybuny zadaszonej, budowa murów oporowych, budowa kontenerów sanitarnych oraz kontenera kasy biletowej, budowa budynku wieży sędziowskiej, rozbiórka trybun i kas biletowych, budowa urządzeń budowlanych i infrastruktury towarzyszącej w Bolesławcu przy ul. Spółdzielczej dz. nr 14/2” , dla której została wydana decyzja pozwolenia na budowę Nr 543 z dnia 09.09.2022 r. Starosty Bolesławieckiego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Złożono jedną ofertę. Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z tym zamawiający unieważnia postępowanie.| 2024-07-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |