Świadczenie usług przeprowadzenia kontroli antydopingowej moczu i krwi
POLSKA AGENCJA ANTYDOPINGOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00419506
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-18 13:29
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5262165905
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Specjalistyczne usługi medyczne
Wykonawcy
8 przyznanych
Małgorzata KrasuskaOżarów Mazowiecki, PL
40 000 PLNNOsupport Kontrole Antydopingowe Anna WitczakWarszawa, PL
40 000 PLNPAMA Paweł JaglińskiPruszków, PL
40 000 PLNJulia HabichPoznań, PL
40 000 PLNRadosław SzepietowskiKraków, PL
40 000 PLNMarek BawelskiKraków, PL
40 000 PLNRafał WitasKraków, PL
40 000 PLNJAROSŁAW GARGOLWarszawa, PL
40 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.