Poprawa infrastruktury drogowej na drodze gminnej nr 102457D Brzeźno-Wilkowa

Gmina Prusice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00419885
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00419885/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-18 14:31
Lokalizacja
Prusice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-524e3214-dc73-11ee-8305-7e4937eb936d
Identyfikator
9151603758
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie oznakowania drogowegoInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Wykonawcy

1 przyznane

DECOSTAR INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWisznia Mała, PL · lot 0
9 495 051,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00419885 z dnia 2024-07-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury drogowej na drodze gminnej nr 102457D Brzeźno-Wilkowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Prusice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935106

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Prusice

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-110

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 713126224

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: prusice@prusice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.prusice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://prusice.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa infrastruktury drogowej na drodze gminnej nr 102457D Brzeźno-Wilkowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-524e3214-dc73-11ee-8305-7e4937eb936d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00419885

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029986/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 „Poprawa infrastruktury drogowej na drodze gminnej nr 102457D Brzeźno-Wilkowa”,

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pt. „Poprawa infrastruktury drogowej na drodze gminnej nr 102457D Brzeźno-Wilkowa” dofinasowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, operacja typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00235616

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 9930399,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlano-montażowych w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994r.- Prawo budowlane zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym (dalej PFU) oraz SWZ, w ramach projektu pn. „Poprawa infrastruktury drogowej na drodze gminnej nr 102457D Brzeźno-Wilkowa”, realizowanego przez Gminę Prusice ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, operacja typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”.
2. Wykonania przedmiotu zamówienia realizowanego w formule zaprojektuj i wybuduj, o którym mowa w pkt 1 został podzielony na dwa etapy i obejmuje:
1) I Etap: uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) zgodnie z ustawą z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 162 ze zm.):
a) Opracowanie map do celów projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
b) Inwentaryzację stanu istniejącego;
c) Inwentaryzację zieleni i projektu gospodarki drzewostanem;
d) Dokumentację geotechniczną;
e) Projekt docelowej i czasowej organizacji ruchu wraz z zatwierdzeniem,
f) wykonanie i przekazanie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji projektowej (wszystkie branże) wraz z opiniami, uzgodnieniami i decyzjami administracyjnymi niezbędnymi do uzyskania ostatecznej decyzji ZRID, w tym załączników decyzji ZRID, podziałów nieruchomości, wykazu właścicieli gruntów, ustalenie granic w terenie itp. oraz zatwierdzenie dokumentacji projektowej przez Gminę Prusice;
g) Wystąpienia z wnioskiem do właściwego organu i uzyskanie w imieniu Burmistrza Gminy Prusice decyzji ZRID.
2) II Etap: wykonanie robót budowlanych w oparciu o opracowaną Dokumentację wraz pełnieniem nadzoru autorskiego podczas realizacji przedsięwzięcia.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego wskazane w pkt 1 określa Program Funkcjonalno – Użytkowy wraz z załącznikami (stanowiący załącznik nr 1 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9495051,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9495051,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9495051,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DECOSTAR INVESTMENT Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9151827914

7.3.3) Ulica: Wrocławska 1

7.3.4) Miejscowość: Wisznia

7.3.5) Kod pocztowy: 55-114

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9495051,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-05-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane