Elektroniczne znakowanie, sterylizacja i kastracja psów i kotów
Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00420017
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-18 14:57
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8731011086
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi weterynaryjne
Wykonawcy
4 przyznane
ARTUR MAREKTarnów, PL
102 650 PLNARTUR MAREKTarnów, PL
102 650 PLNPrzychodnia Weterynaryjna "lek. wet. Jacek Jakubek"Tarnów, PL
105 430 PLNPrzychodnia Weterynaryjna "lek. wet. Jacek Jakubek"Tarnów, PL
105 430 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.