Świadczenie usługi przeglądów serwisowych oraz napraw instalacji i urządzeń w budynku Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00420102
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-18 15:30
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5833241894
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowychUsługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzącychUsługi w zakresie napraw i konserwacji pompUsługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu gaśniczegoUsługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowychUsługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
Wykonawcy
10 przyznanych
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "POŻ-PLISZKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
94 369,3 PLNRADOSŁAW MARKIEWICZGdańsk, PL
194 340 PLNANDREM AB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdynia, PL
125 829 PLNELFRACORR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
36 900 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "POŻ-PLISZKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
20 295 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "POŻ-PLISZKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
9102 PLN"ELBUDREM" ANDRZEJ JARZĄBKOWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNAGdańsk, PL
73 800 PLNAMATECH ELEKTROTECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPłock, PL
16 237,23 PLNANDREM AB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdynia, PL
36 900 PLNSILCO ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
21 300 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.