Przebudowa drogi powiatowej 1600 L

Gmina Jabłoń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00420272
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00420272/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-19 06:58
Lokalizacja
Jabłoń, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7cdef481-2a3e-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
5391440839
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

STRABAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPRUSZKÓW, PL · lot 0
1 971 234,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00420272 z dnia 2024-07-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej 1600 L

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jabłoń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237530

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Augusta Zamoyskiego

1.5.2.) Miejscowość: Jabłoń

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-205

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugjablon@jablon.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jablon.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7cdef481-2a3e-11ef-86d2-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej 1600 L

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7cdef481-2a3e-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00420272

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00005697/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Przebudowa drogi powiatowej 1600 L

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00367624

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZP.271.9.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie będzie obejmowało przebudowę drogi na odcinku od km 12+211,00 do km 13+575,00 będzie polegała na poszerzeniu istniejącej nawierzchni bitumicznej do 6 m, wzmocnieniu konstrukcji dogi poprzez zastosowanie warstwy wyrównawczej z kruszywa łamanego frakcji 0/31,5 o grubości 12 cm, warstwy wiążącej z betonu asfaltowego gr 5 cm oraz warstwy ścieralnej o grubości 4 cm. Ponadto na odcinku ok. 150 m planuje się wymianę zdegradowanej konstrukcji drogi z zastosowaniem na tym odcinku pełnej konstrukcji. W ramach zadania zostaną przebudowane i wyremontowane istniejące przepusty rurowe pod koroną drogi, wykonane pobocza gruntowe ulepszone mechanicznie oraz wykonane oznakowanie stałej organizacji ruchu.

Zakres przedmiotu zamówienia w szczególności obejmuje:
PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 1600L.
CHARAKTERYSTYKI ELEMENTÓW PROJEKTOWANEJ INFRASTRUKTURY
Długość projektowanego odcinka 1,32582 km
Powierzchnia projektowanej jezdni 7955,02 m2
Powierzchnia projektowanych poszerzeń 874,00 m2
Powierzchnia projektowanej pełnej konstrukcji jezdni 793,24 m2
Powierzchnia projektowanych poboczy gruntowych 2478,93 m2
Powierzchnia projektowanych poboczy tłuczniowych 105,91 m2
Powierzchnia projektowanego parkingu 150,00 m2
Powierzchnia projektowanych włączeń tłuczniowych 57,84 m2
Powierzchnia projektowanych skarp i zieleńców (biologicznie czynna) 3315,00 m2

W ramach zadania należy również wykonać pozostałe niezbędne roboty i dostawy opisane w dokumentacji technicznej, przedmiarach oraz STWiORB

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1971234,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2611485,66 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1971234,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STRABAG Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5210421928

7.3.3) Ulica: Parzniewska 10

7.3.4) Miejscowość: Pruszków

7.3.5) Kod pocztowy: 05-800

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1971234,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane