Rewitalizacja skweru Plac Niepodległości w Gliwicach w systemie zaprojektuj i wybuduj
Miejski Zarząd Usług Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00420282
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00420282/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-19 07:21
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-070d8cf1-31fd-11ef-acf6-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 6310112268
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00420282 z dnia 2024-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja skweru Plac Niepodległości w Gliwicach w systemie zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Usług Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271048212
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 25c
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-109
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzuk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.gliwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-070d8cf1-31fd-11ef-acf6-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja skweru Plac Niepodległości w Gliwicach w systemie zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-070d8cf1-31fd-11ef-acf6-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00420282
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030678/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.22 Odnowiene terenu zielonego na Placu Niepodległości (GBO)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00386625
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZUK-EPZ.50.34.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej oraz realizacja robót budowlanych według opracowanej dokumentacji polegających na rewitalizacji skweru na dz.nr 219, obr. Łabędy – Plac Niepodległości w Gliwicach.
Inwestycja swoim zakresem obejmować będzie:
1. Opracowanie kompletnego projektu budowlanego obejmującego:
a) wykonanie projektu zagospodarowania terenu (PZT);
b) projekt architektoniczno-budowlany (PAB);
c) projekt techniczny (PT);
d) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót;
e) przedmiar i kosztorys inwestorski
f) uzyskanie wszystkich wymaganych uzgodnień, opinii technicznych, ekspertyz i badań technicznych;
g) przygotowanie wniosku i dokonanie zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę / uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę.
Dokumentację projektową należy wykonać w wersji papierowej oraz w wersji elektronicznej.
W wersji papierowej dokumentację należy wykonać w 3 egzemplarzach. W wersji elektronicznej dokumentację należy wykonać w ilości: 1 szt. na dowolnym nośniku (CD, DVD, pendrive). Ponadto przedmiar robót i kosztorys inwestorski w formacie edytowalnym.
2. Roboty budowlane i z zakresu zieleni obejmują w szczególności:
a) wykonanie ciągu pieszego w śladzie istniejącego przedeptu od przejścia dla pieszych ul. Wierzbowa do istniejącego chodnika - połączenie obu ciągów w sposób spójny, estetyczny, funkcjonalny, gwarantujący łatwe utrzymanie, częściowy demontaż nawierzchni placu powstałego w wyniku skrzyżowania głównych ciąg komunikacyjnych oraz wprowadzenie zieleni;
b) wykonanie nasadzeń z krzewów, bylin, traw oraz roślin cebulowych, gwarantujących zmienność sezonową na terenie dz. nr 219 oraz na przyległych do parku fragmentach działek 567 i 570 obręb Stare Łabęd. Renowacja trawnika w miejscach zniszczeń i uszkodzeń związanym z zakresem i technologią prowadzonych prac oraz w miejscach zdegradowanych;
c) montaż ławek parkowych w ilości 4 sztuk (ławki po stronie Wykonawcy) i koszy na odpady w ilości 2 sztuk (kosze betonowe na odpady Zamawiającego).
Wszystkie prace zostaną wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną i ogrodniczą, według opracowanego projektu budowlano - wykonawczego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45000000-7 - Roboty budowlane
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 15 lipca 2024r. do godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty.
| 2024-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |