Budowa oświetlenia drogowego Zadanie 1 - Budowa oświetlenia drogowego na ul. Polnej w miejscowości Pęgów, gmina Oborniki Śląskie; Zadanie 2 - Budowa oświetlenia drogowego solarnego - etap 2
Gmina Oborniki Śląskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00420510
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00420510/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-19 08:55
- Lokalizacja
- Oborniki Śląskie, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cb264e33-7a33-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 9151605065
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
Wykonawcy
2 przyznane
PBS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL · lot 0
— · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00420510 z dnia 2024-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia drogowego
Zadanie 1 - Budowa oświetlenia drogowego na ul. Polnej w miejscowości Pęgów, gmina Oborniki Śląskie;
Zadanie 2 - Budowa oświetlenia drogowego solarnego - etap 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Oborniki Śląskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935081
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Trzebnicka 1
1.5.2.) Miejscowość: Oborniki Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-120
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oborniki@oborniki-slaskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.oborniki-slaskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia drogowegoZadanie 1 - Budowa oświetlenia drogowego na ul. Polnej w miejscowości Pęgów, gmina Oborniki Śląskie;
Zadanie 2 - Budowa oświetlenia drogowego solarnego - etap 2
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb264e33-7a33-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00420510
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00062872/27/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Budowa oświetlenia drogowego Zadanie 1 – Budowa oświetlenia drogowego na ul. Polnej w miejscowości Pęgów, gmina Oborniki Śląskie Zadanie 2 - Budowa oświetlenia drogowego solarnego - etap 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00475621
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.76.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 254580,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie obejmuje wykonanie linii kablowej niskiego napięcia 0,4kV kablem 4 żyłowym typu NA2XY-J 4x35mm2. Trasa linii zlokalizowana jest na fragmencie ul. Polnej, nr dz. 461/1 AM-1, w Pęgowie. Projektowana długość linii kablowej niskiego napięcia będzie wynosiła: 281m w rzucie poziomym.Do prawidłowego wykonania zadania konieczne jest wybudowanie szafki oświetleniowej ROU-2. Do projektowanego w innym zadaniu złącza ZK2a-1P dz. 461/1 należy dobudować szafkę sterowniczą oświetlenia drogowego ROU-2, którą należy zasilić kablem NA2XY-J 4x35 mm2 z projektowanej szafki 1P. Z szafki sterowniczej należy wyprowadzić jeden obwód oświetlenia drogowego wykonany przewodem NA2XY-J 4x35 mm2 -wzdłuż ul. Polnej. Wg. aktualnie obowiązujących standardów Inwestora każde złącze kablowe należy wykonać z obudowy wykonanej z tworzywa sztucznego i posiadającej atest. Drzwi złącz kablowych należy wyposażyć w zamek energetyczny oraz należy usytuować przy granicy posesji z dostępem do złącza od strony drogi. Szafki zlicować bokami, ustawiając na pasie drogowym drzwiczkami od strony drogi dz. nr 461/1 AM-1 obręb 0014 Pęgów.
Jako słupy oświetleniowe zaprojektowano konstrukcje stalowe ocynkowane 7-metrowe.
Sugeruje się stawianie słupów na fundamencie typ D22/150 (zgodnie z katalogiem firmy Elmonter) lub równoważne. Planowany rozstaw słupów uzależniony jest od uwarunkowań przestrzennych. Dla potrzeb oświetlenia drogowego projektowane są oprawy o mocy 65W, które zapewnią odpowiednią równomierność całkowitą i wzdłużną luminacji. Projektowane oprawy należy wyposażyć w podstawy bezpiecznikowe małogabarytowe STV lub UZ z bezpiecznikiem BiWts o wartości 6A. Wszystkie słupy, wysięgniki i oprawy oświetleniowe muszą być znakowane znakiem CE na zgodność z PN-EN potwierdzone certyfikatem WE, posiadać aktualną aprobatę techniczną wydaną przez instytucję do tego upoważnioną, na podstawie której zostanie wystawiona krajowa deklaracja zgodności.
Zadanie swym zakresem obejmuje wykonanie między innymi wbudowania następujących elementów związanych z budową oświetlenia drogowego:
- kabel NA2XY-J 4x35mm2 - 333m
- szafka ROU-2 - 1kpl.
- opaski kablowe OKI ocechowane - 67szt.
- rura osłonowa SRS ?110 - 73m
- słup oświetleniowy ocynkowany 7m - 8szt.
- oprawy oświetleniowe o mocy 65W - 9szt.
- fundament D22/150 - 8szt.
Dokładny zakres zadania należy wykonać zgodnie z załączoną dokumentacją projektową.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 136836,25 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie dotyczy dostawy i montażu kompletnych komponentów do lamp solarnych z prefabrykowanym fundamentem,uruchomienie lamp i uprzątnięcie terenu po robotach.
Miejsce dostawy i montażu:
Miejscowości:
1. Uraz przy ulicy 1 Maja 4 kpl.
2. Pęgów ulica Dworcowa 2 kpl.
3. Kowale lokalizacja przy boisku 4 kpl.
4. Rościsławice lokalizacja przy cmentarzu 2 kpl.
5. Zajączków ulice: Główna 1 kpl + 2 kpl
6. Oborniki Śląskie sięgacz przy ul.Dębowej 1 kpl.
7. Golędzinów 1 kpl
8. Paniowice ulica Leśna 1 kpl. Przeniesienie jednego kompletu - demontaż przy ul.Słonecznej i montaż przy ul.Kasztanowej.
Łącznie 18 kompletów nowych i 1 kpl. do przeniesienia.
Dokładna lokalizacja zostanie wskazana przez Zamawiającego w terenie po podpisaniu umowy.
Zakres prac został opisany w przedmiarze robót.
Specyfikacja techniczna:
Słup ze stali ocynkowanej stożkowy wysokość 6m, wysokość wraz z oprawą ok. 6,5m oprawa
Źródło światła moc/barwa LED 20W / 5000K
Trwałość źródła światła 50 000h
Luminacja 3600LM
Panel solarny 120w
Napięcie pracy 12V
Oprawa Aluminium + szkło hartowane
Akumulator litowo-jonowy minimum 424Wh umieszczony w oprawie lampy,
Czas ładowania akumulatorów 4h lato, 8h zima
Autonomia 5-6dni
Czujnik ruchu PIR Tak
Klasa uderzeniowa IK08
Klasa szczelności IP65
Kąt świecenia 120 stopni
Temperatura pracy -20C - +60C
Pilot zdalnego sterownia Tak
Funkcja DEMO: Zarówno w dzień jak i w nocy, światło włączone przez 1 minutę. Tylko do testów.
Fundament prefabrykowany F100
Uwaga: do oferty należy załączyć kartę techniczną oferowanego urządzenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 117743,87 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 77440,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 139359,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 77440,14 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PBS Polska Sp. z o.o. sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8971873574
7.3.3) Ulica: Tadeusza Kościuszki
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-037
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 77440,14 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |