„Budowa ulicy Rzeszowskiej w Staszowie.”

GMINA STASZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00420767
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00420767/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-19 09:53
Lokalizacja
Staszów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-80edfd4e-2a2d-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
8661608731
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowychRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00420767 z dnia 2024-07-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa ulicy Rzeszowskiej w Staszowie.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STASZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409749

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Opatowska 31

1.5.2.) Miejscowość: Staszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-200

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 15 864 83 05

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@staszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.staszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/staszow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa ulicy Rzeszowskiej w Staszowie.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80edfd4e-2a2d-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00420767

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00063073/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.31 Budowa ulicy Rzeszowskiej w Staszowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00366934

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.21.8.2024.II

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 440188,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
budowa drogi gminnej ul. Rzeszowskiej o długości ok 100 mb w Staszowie obejmująca:
a) wykonanie robót ziemnych, wycinkę drzew oraz krzewów,
b) budowę ulicy o szerokości 6 m oraz jednostronnego chodnika z kostki brukowej betonowej o szerokości 2,00 m na 100 mb długości,
c) wykonanie zjazdów z kostki brukowej na posesje,
d) wykonanie i umieszczenie tablicy informacyjnej o źródłach finansowania zadania, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi obowiązków informacyjnych przy zadaniach inwestycyjnych dofinansowanych ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg (dostępnymi na stronie internetowej Ministerstwa: www.gov.pl),
e) obsługę geodezyjną oraz sporządzenie dokumentacji powykonawczej i operatu kolaudacyjnego (w skład której wchodzą m.in. kosztorys powykonawczy, protokoły, świadectwa dopuszczenia, atesty, deklaracje, informacje o udzielonej gwarancji, inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza),
f) pokrycie całości kosztów inwestycji łącznie z wykonaniem tymczasowego oznakowania,
Zamówienie jest objęte dofinansowaniem ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
2. Szczegółowe wymagania, dotyczące realizacji przedmiotowego zamówienia określono również
w projekcie umowy, odrębnym dla danego zadania, stanowiącym załącznik nr 11 SWZ.
3. Wykonawca udzieli gwarancji i rękojmi na przedmiot umowy na okres minimum 36 miesięcy od daty odbioru końcowego niniejszego zamówienia.
Uwaga:
Okres gwarancji i rękojmi stanowi kryterium oceny ofert. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu oceny ofert, zawarto w pkt 21 SWZ.
4. Przedmiotowe zamówienie musi być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz warunkami zawartymi w SWZ.
5. Zamawiający nie wymaga:
- odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub,
- sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego.
Uwaga:
Zaleca się zapoznanie z terenem, objętym przedmiotowym zamówieniem.
Szczegółowe informacje określa SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do przedmiotowego postępowania złożono następujące oferty:
1. (oferta nr 1) STAR BUDOWA INWESTYCJE Sp. z o.o., Tychów Stary 75, 27-220 Mirzec - cena ogółem brutto: 762 992,68 zł, okres gwarancji i rękojmi: 60 miesięcy,
2. (oferta nr 2) USŁUGI TRANSPORTOWE SPRZĘTOWO-HANDLOWE EDMUND KRUPA, ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej 5A/45 25-435 Kielce - cena ogółem brutto: 569 000,00 zł, okres gwarancji i rękojmi: 60 miesięcy,
3. (oferta nr 3) Konsorcjum firm: Lider: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-INŻYNIERYJNE „ADMA” Sp. z o.o., ul. Tadeusza Kościuszki 64, 28-200 Staszów, Partner: Marian Adamczyk ”ADMA” Zakład Remontowo-Budowlany, ul. Tadeusza Kościuszki 64, 28-200 Staszów - cena ogółem brutto: 574 000,00 zł, okres gwarancji i rękojmi: 60 miesięcy,
4. (oferta nr 4) PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE MEABUD MICHAŁ JAMROŻY, Góra 15A, 28-142 Tuczępy - cena ogółem brutto: 679 524,08 zł, okres gwarancji i rękojmi: 60 miesięcy,
5. (oferta nr 5) Zbigniew Dziuba Usługi Remontowo-Budowlane, Koniemłoty, ul. Szkolna 31, 28-200 Staszów - cena ogółem brutto: 556 992,76 zł, okres gwarancji i rękojmi: 60 miesięcy.
Oferta z najniższą ceną, tj. 556 992,76 zł brutto, przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, tj. kwotę brutto 259 998,00 zł.
Zamawiający nie mógł zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 556992,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 762992,68 PLN

2024-07-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane