Modernizacja pomieszczeń sanitarnych w budynkach Domu Pomocy Społecznej na potrzeby dla osób niepełnosprawnych
Powiat Oławski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00420931
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00420931/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-19 10:28
- Lokalizacja
- Oława, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d81b002-3203-11ef-acf6-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 9121875363
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00420931 z dnia 2024-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pomieszczeń sanitarnych w budynkach Domu Pomocy Społecznej na potrzeby dla osób niepełnosprawnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Oławski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934727
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 3 Maja 1
1.5.2.) Miejscowość: Oława
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@starostwo.olawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starostwo.olawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja pomieszczeń sanitarnych w budynkach Domu Pomocy Społecznej na potrzeby dla osób niepełnosprawnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d81b002-3203-11ef-acf6-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00420931
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039794/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja pomieszczeń sanitarnych w budynkach Domu Pomocy Społecznej na potrzeby dla osób niepełnosprawnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00379298
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.272.37.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja pomieszczeń sanitarnych w budynkach Domu Pomocy Społecznej na potrzeby dla osób niepełnosprawnych.
Zakres prac obejmować będzie:
- demontaż starego wyposażenia i urządzeń sanitarnych,
- przystosowanie pomieszczeń dla osób z niepełnosprawnościami poprzez dokonanie wyburzeń istniejących ścianek,
- demontaż stolarki drzwiowej ,
- rozbiórkę istniejących okładzin ściennych i podłogowych,
- wykonanie nowych wydzieleń, nowych okładzin podłogowych i ściennych,
- montaż wyposażenia przystosowanego dla osób z niepełnosprawnościami,
- montaż drzwi przesuwnych.
Prace wykonywane będą zgodnie z dokumentacją projektową oraz SWZ.
a) inwestor jest w posiadaniu projektu wykonawczego na potrzeby realizowanej inwestycji opracowanych w 2024 r. przez Pracownię Architektoniczną arch. Emilia Rodzińska, ul. Murowana 13/2, 51-503 Wrocław
b) szczegółowy zakres zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia, projekt wykonawczy, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), przedmiary robót.
Przedmiary robót stanowią element pomocniczy do kalkulacji ceny przez Wykonawcę.
Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia znajdują się wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę to Wykonawca może zaoferować przedmioty równoważne o parametrach nie gorszych niż podane przez Zamawiającego. Wykazanie równoważności zaoferowanego przedmiotu spoczywa na Wykonawcy. Produkt równoważny to produkt, który nie jest identyczny, tożsamy
z produktem referencyjnym dla którego wskazano znak towarowy, ale posiada pewne, istotne dla Zamawiającego, zbliżone do produktu referencyjnego cechy, parametry, właściwości takie jak np. wydajność, parametry techniczne (wielkość, rozmiar, waga, itp.), rodzaj materiału z jakiego został wykonany, odporność na działanie czynników zewnętrznych, funkcjonalność lub inne cechy użytkowe, wygląd, barwa, itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone trzy oferty, których ceny przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2024-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |