Modernizacja dachu budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Oławie”
Powiat Oławski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00420972
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00420972/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-19 10:40
- Lokalizacja
- Oława, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-22fdda4b-2c8c-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 9121875363
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00420972 z dnia 2024-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Oławie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Oławski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934727
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 3 Maja 1
1.5.2.) Miejscowość: Oława
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@starostwo.olawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starostwo.olawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dachu budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Oławie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22fdda4b-2c8c-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00420972
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039794/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja dachu budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Oławie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00369170
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.272.45.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dachu budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Oławie.
1.2. Zakres prac dot. budynku sali gimnastycznej obejmować będzie:
- naprawę, wzmocnienie lub wymianę fragmentów więźby dachowej stosownie do zaleceń zawartych w ekspertyzie budowlanej,
Całkowitą wymianę pokrycia dachowego – należy zastosować dachówkę ceramiczną karpiówkę w kolorze zgodnym z istniejącym pokryciem ( ceglasty matowy) układaną odtworzeniowo zgodnie z historycznym wzorem,
- wykończenie gąsiorami kalenic i naroży,
-remont kominów z niezbędnym przemurowaniem,
- montaż wyłazów dachowych,
- montaż drabinki aluminiowej na kominie w południowo-wschodnim skrzydle,
-montaż ław i stopni kominiarskich,
- montaż dachówek z hakami dekarskimi do montowania bali drewnianych,
- montaż płotków przeciwśniegowych,
- wykonanie nowej instalacji odgromowej,
- wymianę rynien i rur spustowych,
- remont istniejących okienek doświetlających poddasze,
- wykonanie nowych obróbek blacharskich z blachy tytanowo-cynkowej,
- montaż okien połaciowych wraz z roletami,
- zamontowanie wywiewek kanalizacyjnych,
- ocieplenie dachu
Zgodnie z dokumentacją projektową oraz SWZ
Przy realizacji należy spełniać warunki zawarte w decyzji konserwatorskiej !!!!
1.3. Inwestor jest w posiadaniu projektu architektoniczno – budowlanego, projektów technicznych oraz projektów wykonawczych na potrzeby realizowanej inwestycji opracowanych w 2024 r. przez Pracownię Architektoniczną arch. Emilia Rodzińska, ul. Murowana 13/2, 51-503 Wrocław.
1.4. Szczegółowy zakres zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia,projekt architektoniczno -budowlany, projekty wykonawcze, projekty techniczne, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), przedmiary robót.
1.5. W przypadku rozbieżności pomiędzy dokumentacją projektową, a przedmiarem robót nadrzędny jest projekt architektoniczno – budowlany.
1.6. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia znajdują się wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę to Wykonawca może zaoferować przedmioty równoważne o parametrach nie gorszych niż podane przez Zamawiającego. Wykazanie równoważności zaoferowanego przedmiotu spoczywa na Wykonawcy. Produkt równoważny to produkt, który nie jest identyczny, tożsamy z produktem referencyjnym dla którego wskazano znak towarowy, ale posiada pewne, istotne dla Zamawiającego, zbliżone do produktu referencyjnego cechy, parametry, właściwości takie jak np. wydajność, parametry techniczne (wielkość, rozmiar, waga, itp.), rodzaj materiału z jakiego został wykonany, odporność na działanie czynników zewnętrznych, funkcjonalność lub inne cechy użytkowe, wygląd, barwa, itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone trzy oferty, których ceny przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2024-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |