Przebudowa drogi dojazdowej do mostu na rzece Seracz w Mławie – zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych

Powiatowy Zarząd Dróg w Mławie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00421034
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00421034/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-19 10:55
Lokalizacja
Mława, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f21eedfb-c0d9-43fc-9228-de1d4abb0780
Identyfikator
5691581478
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

STRABAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPRUSZKÓW, PL · lot 0
163 590 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00421034 z dnia 2024-07-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do mostu na rzece Seracz w Mławie – zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Mławie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130382305

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stefana Roweckiego "Grota" 10

1.5.2.) Miejscowość: Mława

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.7.) Numer telefonu: 23/683 - 22 -33

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@pzdmlawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdmlawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Roboty drogowe - zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi dojazdowej do mostu na rzece Seracz w Mławie – zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f21eedfb-c0d9-43fc-9228-de1d4abb0780

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00421034

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00415357

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający w dniu 11 czerwca 2024 r. w trybie podstawowym na podstawie art. 275 ust.1 ustawy Pzp wszczął postępowanie na: Przebudowa drogi dojazdowej do mostu na rzece Seracz w Mławie.
W dniu 11 czerwca 2024 r. zamieścił na stronie prowadzonego postępowania opublikowane ogłoszenie o zamówieniu nr 2024/BZP 00361190, gdzie w sekcji IV 4.2.13 zaznaczono, że Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu Wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane oraz w sekcji IV 4.2.14 opisano przedmiot, zakres oraz warunki zamówienia na podobne roboty budowlane.
Zamawiający przewidział wykonanie zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych w ramach postępowania przetargowego dotyczącego zadania podstawowego, jego wartość została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego.
Podstawę prawną będzie stanowić art. 305.1) w związku z art.214 ust.1 pkt 7 ustawy PZP.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD.DT.2310.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 126444,66 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje:
 roboty rozbiórkowe obejmujące m.in. rozebranie istniejącej nawierzchni wraz z podbudową na zjazdach i chodnikach, rozebranie krawężników betonowych oraz wywiezienie pozostałego gruzu
 regulacja wysokościowa istniejącej studni kanalizacyjnej
 wykonanie koryta pod warstwy konstrukcyjne ścieżki pieszo-rowerowej, chodnika, zjazdu, parkingu oraz pod krawężniki i obrzeża
 ustawienie krawężników 20x30 i obrzeży 8x30 na ławie betonowej z oporem z betonu C12/15
 wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni ścieżki pieszo-rowerowej, chodnika, zjazdu i parkingów
 wykonanie nawierzchni jezdni ścieżki pieszo-rowerowej, chodnika, zjazdu i parkingów
 humusowanie terenu z obsianiem
Zadanie obejmuje także poniesienie kosztów wynikających z:
 doprowadzenia przyległego terenu do stanu pierwotnego jak przed rozpoczęciem prac;
 koszty związane z wywózką i utylizacją urobku oraz powstałych podczas prac odpadów;
 zagospodarowania we własnym zakresie i składowania nadmiaru ziemi oraz zapewnienie wody i energii w okresie realizacji robót na własny koszt;
 wprowadzenia czasowej organizacji ruchu w tym zabezpieczenie odpowiednich przejść i przejazdów w ruchu pieszym i kołowym;
 wykonania badania zagęszczenia gruntu oraz innych badań, niezbędnych do wykazania należytego wykonania robót;
 kosztów usług geodezyjnych z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej;
 przestrzegania obowiązujących przepisów BHP w trakcie wykonywania robót;
 utrzymania porządku, ochrona mienia znajdującego się na terenie budowy;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 163590,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 163590,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 163590,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STRABAG Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210421928

7.3.3) Ulica: Parzniewska

7.3.4) Miejscowość: Pruszków

7.3.5) Kod pocztowy: 05-800

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 163590,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-08

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Oferta Wykonawcy w zakresie ceny za wykonanie przedmiotu zamówienia wynosiła 165571,86 zł brutto, po przeprowadzonych negocjacjach ustalono cenę na 163590,00 zł
2024-07-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane