Wykonanie zabezpieczeń PPOŻ budynków internatu w Zespole Szkół Ekonomiczno Technicznych w Rakowicach Wielkich - Etap I
Powiat Lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00421170
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00421170/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-19 11:22
- Lokalizacja
- Lwówek Śląski, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b5771b59-3930-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 6161410172
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00421170 z dnia 2024-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie zabezpieczeń PPOŻ budynków internatu w Zespole Szkół Ekonomiczno Technicznych w Rakowicach Wielkich - Etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821606
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szpitalna 4
1.5.2.) Miejscowość: Lwówek Śląski
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-600
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: w.rozycki@powiatlwowecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatlwowecki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9497251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie zabezpieczeń PPOŻ budynków internatu w Zespole Szkół Ekonomiczno Technicznych w Rakowicach Wielkich - Etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5771b59-3930-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00421170
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00005684/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Wykonanie zabezpieczeń PPOŻ budynków internatu w Zespole Szkół Ekonomiczno Technicznych w Rakowicach Wielkich – Etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00395137
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PI.272.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabezpieczeń PPOŻ budynków internatu w Zespole Szkół Ekonomiczno Technicznych w Rakowicach Wielkich – Etap I. Zakres remontu obejmuje:
a) Wykonanie nowych otworów drzwiowych oraz montaż nowych drzwi zewnętrznych;
b) Montaż nowych drzwi klatek schodowych;
c) Montaż systemu elektrotrzymaczy na klatkach schodowych;
d) Przesunięcie drzwi na parterze;
e) Wykonanie oświetlenia;
f) Urządzenia klatek schodowych A i B – oddymianie i napowietrzanie klatek schodowych;
g) Wykonanie okablowania do montowanych urządzeń (np. elektrozamykaczy, oświetlenia, …);
1.1. W ramach prawa opcji wykonawca wykona wymianę drzwi na parterze 31 szt. na nowe jednoskrzydłowe EI30.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
31518200-2 - Oświetlenie awaryjne
31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Powiat Lwówecki, na podstawie art. 260 ustawy z dnia 11.09.2019r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz.U. 2023r. poz. 1605 ze zm.) dalej zwaną ustawą informuje, iż w postępowanie prowadzone w trybie art. 275 pkt. 2 na realizację ww. zadania zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy PZP.Uzasadnienie faktyczne i prawne
Zamawiający na realizację przedmiotowego zadania zamierza przeznaczyć kwotę 230 000,00 zł. Oferta, która została złożona z najniższą ceną przewyższają kwotę jaką jest w stanie przeznaczyć Zamawiający.W związku z powyższym postanowiono unieważnić niniejsze postępowanie. Zgodnie z art. 255 pkt. 3 ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 578000,00
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |