DOSTAWA AKCESORIÓW LABORATORYJNYCH
31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W POZNANIU-KRZESINACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00184348
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00184348/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-04-10 06:56
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e690e71-eae1-4bfe-80d8-6864d5e939f3
- Identyfikator
- 7770004575
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Wykonawcy
6 przyznanych
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
TH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00184348 z dnia 2025-04-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA AKCESORIÓW LABORATORYJNYCH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W POZNANIU-KRZESINACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 632431771
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Silniki 1
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-325
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 31blt.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://31blt.wp.mil.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10555531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA AKCESORIÓW LABORATORYJNYCH2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e690e71-eae1-4bfe-80d8-6864d5e939f3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00184348
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00005718/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa materiałów laboratoryjnych na 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00087239
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 6/I/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
MATERIAŁY DO KONTROLI CZYSTOŚCI PALIWA LOTNICZEGO - Szczegółowy opis oraz wymagania zawarte zostały w zał. nr 4 do SWZ (formularz cenowy). Wymagania dotyczące realizacji umowy, dostawy, gwarancji, kar zawarte są w zał. nr 3 do SWZ – projekt umowy.4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
4.5.5.) Wartość części: 55171,93 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
RURKI TESTOWE, CZĘŚCI ZAMIENNE I MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE - Szczegółowy opis oraz wymagania zawarte zostały w zał. nr 4 do SWZ (formularz cenowy). Wymagania dotyczące realizacji umowy, dostawy, gwarancji, kar zawarte są w zał. nr 3 do SWZ – projekt umowy.4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
4.5.5.) Wartość części: 107160,06 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
MATERIAŁY LABORATORYJNE I ODCZYNNIKI CHEMICZNE - Szczegółowy opis oraz wymagania zawarte zostały w zał. nr 4 do SWZ (formularz cenowy). Wymagania dotyczące realizacji umowy, dostawy, gwarancji, kar zawarte są w zał. nr 3 do SWZ – projekt umowy4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
4.5.5.) Wartość części: 18707,92 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CERTYFIKOWANE MATERIAŁY ODNIESIENIA - Szczegółowy opis oraz wymagania zawarte zostały w zał. nr 4 do SWZ (formularz cenowy). Wymagania dotyczące realizacji umowy, dostawy, gwarancji, kar zawarte są w zał. nr 3 do SWZ – projekt umowy4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
4.5.5.) Wartość części: 34266,57 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
DROBNY SPRZĘT LABORATORYJNY - Szczegółowy opis oraz wymagania zawarte zostały w zał. nr 4 do SWZ (formularz cenowy). Wymagania dotyczące realizacji umowy, dostawy, gwarancji, kar zawarte są w zał. nr 3 do SWZ – projekt umowy4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
4.5.5.) Wartość części: 4229,01 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
WZORCE LABORATORYJNE - Szczegółowy opis oraz wymagania zawarte zostały w zał. nr 4 do SWZ (formularz cenowy). Wymagania dotyczące realizacji umowy, dostawy, gwarancji, kar zawarte są w zał. nr 3 do SWZ – projekt umowy.4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
4.5.5.) Wartość części: 612,62 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 506,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 506,76 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 506,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Th. Geyer Polska Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132953594
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 506,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni
| 2025-04-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |