„Termomodernizacja i modernizacja budynku komunalnego w Złotnikach Kujawskich ul.Parkowa 1”
Gmina Złotniki Kujawskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00421383
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00421383/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-19 12:02
- Lokalizacja
- Złotniki Kujawskie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2e662497-3aa7-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 5562561930
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00421383 z dnia 2024-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja i modernizacja budynku komunalnego w Złotnikach
Kujawskich ul.Parkowa 1”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Złotniki Kujawskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350808
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców Wielkopolskich 6
1.5.2.) Miejscowość: Złotniki Kujawskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-180
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.taflinska@zlotnikikujawskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlotnikikuj.ires.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Termomodernizacja i modernizacja budynku komunalnego w ZłotnikachKujawskich ul.Parkowa 1”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e662497-3aa7-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00421383
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00016645/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 „Termomodernizacja i modernizacja budynku komunalnego w Złotnikach Kujawskich ul.Parkowa 1”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00398761
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Z uwagi, iż kolejne przeprowadzone postępowania w trybie konkurencyjnym na tożsamych warunkach w których nie uzyskano ani jednej oferty i zostały unieważnione , działając na podstawie art.305 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający zamierza udzielić zamówienia z wolnej ręki.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.6.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robot budowlanych pn.„Termomodernizacja i modernizacja budynku komunalnego w Złotnikach Kujawskich”.
Wspólny słownik zamówień publicznych (CPV):
45 40 00 00-1 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45 31 10 00-0 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45 33 20 00-3 Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
Zakres zamówienia obejmuje:
Prace budowlane
- roboty dekarskie związane z rozebraniem starego pokrycia dachowego i orynnowania oraz wykonanie nowego pokrycia dachowego wraz z wykonaniem nowych obróbek blacharskich, w tym rynien i rur spustowych,
- ocieplenie stropu pod poddaszem użytkowym,
- konserwacja drewnianej konstrukcji dachu,
- konserwacja drewnianej zabudowy ganku,
- wymiana zużytej stolarki drzwiowej i okiennej, wyposażenie każdego okna w nawietrzaki higrosterowalne,
- wymiana parapetów wewnętrznych z konglomeratu przy wymienianych oknach,
- rozbiórka zamurowań otworów ,
- renowacja elewacji ,,renowacja zawilgoconych i zasolonych murów, wykonanie systemu renowacyjnego tynków,
- stary zawilgocony i zasolony tynk należy usunąć z powierzchni muru, spoiny wydrapać i oczyścić na głębokość minimum 2 cm,
- usunąć wszelkie zanieczyszczenia spowodowane przez mech, algi lub zazielenienia na murze, jako zabezpieczenie przed wilgocią należy wykonać izolację pionową,
- wykonanie opaski wokół budynku ze żwiru
- wykonanie warstw izolacyjnych na stropie pod poddaszem nieużytkowym,
- prace przygotowawcze i naprawcze przed montażem i po montażu izolacji termicznej,
- montaż nowych poręczy schodów zewnętrznych,
- remont ciągów komunikacyjnych w części wspólnej,
- naprawa przewodów dymowych,
- naprawa przewodów wentylacji grawitacyjnej
Prace sanitarne
- wymiana instalacji wodnej i kanalizacyjnej,
- demontaż istniejącej instalacji grzewczej,
- demontaż kotła olejowego,
- demontaż zbiornika na olej opałowy
Prace elektryczne
- wymiana instalacji elektrycznej,
- wymiana instalacji odgromowej
Budynek dworu przy ul.Parkowej nr 1 w Złotnikach Kujawskich ujęty jest w Kujawsko pomorskiej wojewódzkiej ewidencji zabytków, a także znajduje się w strefie „A” ochrony konserwatorskiej.
UWAGA: Roboty realizowane będą na obiekcie, który jest zamieszkały.
Wykonawca zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu zdemontowane rynny o dł. ok.60,0 m, które były awaryjnie założone w 2023 r.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja Projektowa, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robot (STWiOR) stanowiąca załącznik nr 4 do zaproszenia do negocjacji oraz projekt umowy, stanowiący załącznik nr 5 do zaproszenia do negocjacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zaprosiła na spotkanie Wykonawcę na którym miały być negocjowane warunki realizacji zamówienia i warunki umowy, niestety Wykonawca nie przystąpił do negocjacji.SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postępowanie unieważniono na podstawie art.255 pkt 8 ustawy Prawo zamówień publicznych| 2024-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |