ZP 11/24 Dostawa leków

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00421917
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-07-19 13:41
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7262234808
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty farmaceutyczne

Wykonawcy

16 przyznanych

'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
95 866,74 PLN
'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
95 866,74 PLN
'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
95 866,74 PLN
URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
44 698,4 PLN
'FRESENIUS KABI POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
5221,8 PLN
SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
2880,42 PLN
URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
44 698,4 PLN
URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
44 698,4 PLN
"MEDICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNATychy, PL
1321,92 PLN
TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPłochocin, PL
19 066,1 PLN
BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
9962,2 PLN
SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
2880,42 PLN
"ALPINUS CHEMIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSolec Kujawski, PL
1217,7 PLN
TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPłochocin, PL
19 066,1 PLN
JANSSEN-CILAG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
407 400,08 PLN
'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
95 866,74 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.